Żyjesz w stresie? Brak Ci cierpliwości do dzieci? Czujesz się zmęczona, sfrustrowana i nie masz energii do działania? Tak nie musi być – pragniesz zmian? Zapisz się na warsztaty internetowe Zrelaksowana Mama.

ZrelaksowanaMama.pl  to wyjątkowo praktyczne warsztaty on-line dla mam oraz kobiet pracujących z dziećmi.
Szkolenie z psychologii i terapii przekonań, które pomoże Ci czerpać radość z macierzyństwa, zadbać o siebie oraz budować dobre relacje z maluchami, przedszkolakami i nastolatkami. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno ich, jak i własne.

 

Mamo – zadbaj o siebie 

Bardzo łatwo "odłożyć siebie na bok", zapomnieć o tym, że jest się człowiekiem, kobietą. Matka „ma się przecież poświęcić i niczym robot, na nigdy niekończących się bateriach pracować dla dobra domowego ogniska" – niestety takie przekonanie nadal pokutuje w naszym społeczeństwie. Zapominamy ciągle o tym, że bez szczęśliwej mamy, która świadomie podchodzi do swojego macierzyństwa, która akceptuje i zna siebie,  to domowe ognisko nigdy nie będzie płonęło ogniem poczucia bezpieczeństwa i miłości. 
 

Atrakcyjna cena, praktyczne wskazówki psychologa! Uczysz się, kiedy i gdzie chcesz – wystarczy dostęp do Internetu!     

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:

  • Nauczysz się wyciszać, relaksować i regenerować siły fizyczne i psychiczne, dbać nie tylko o potrzeby dziecka, ale również o własne.
  • Znacznie zwiększy się poziom Twojej cierpliwości i opanowania.
  • Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, dzięki którym przestanie on w destrukcyjny sposób wpływać na Twoje życie.
  • Będziesz świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i w pozytywny sposób pomagać dzieciom się rozwijać.
  • Dowiesz się, jak mówić do dziecka tak, by zrozumiało, czego od niego oczekujesz, uważnie go słuchać oraz wyznaczać granice, nie tracąc przy tym autorytetu.
  • Będziesz potrafiła rozmawiać z dzieckiem o uczuciach, mądrze reagować na jego ataki złości, rozwiązywać konflikty i im przeciwdziałać. 

Warsztaty dla mam – dlaczego warto wybrać e-learning?

Szkolenia tradycyjne to spore koszty, potrzeba dużych nakładów czasu, konieczność dostosowania się do godzin organizatorów – w przypadku „Zrelaksowanej Mamy" nie ma takich problemów. Wystarczy wejść na ZrelaksowanaMama.pl i się zarejestrować. Po dokonaniu płatności, przez kolejne tygodnie możesz o dowolnej porze, siedząc wygodnie przed komputerem uczestniczyć w warsztatach. Tylko od Ciebie zależy, kiedy, gdzie i jak dużo czasu temu poświecisz.

Warsztaty Zrelaksowana MamaWarsztaty składają się z 7 modułów: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne. Stawiamy na praktykę!

Zadania, testy, wykłady podczas poszczególnych etapów odnoszą się do typowych sytuacji i problemów związanych z wychowaniem dzieci, radzeniem sobie ze stresem. Dzięki takiej specyfice treningu w namacalny sposób będziesz mogła zmienić swoją rzeczywistość na lepsze i zacząć czerpać wiele radości z kontaktu z dziećmi.
 
Warsztaty dostępne na stronie ZrelaksowanaMama.pl
 
Poleca: Wojciech Eichelberger – założyciel Instytutu Psychoimmunologii IPSI, wybitny psycholog i terapeuta. Specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, autor i współautor wielu popularnych książek z dziedziny psychologii.