Już 20 października kolejne wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum organizowane przez Fundację Masculinum. Tym razem przyjrzymy się między innymi wyzwaniom, jakie napotykają mężczyźni na drodze do dojrzałości.

Na drodze do dojrzałości czeka dziś na mężczyzn wiele przeszkódmówi Jacek Masłowski, prezes Fundacji Masculinum. Pierwszą i podstawową są relacje z rodzicami i ich umiejętność zarówno przekazania synowi odpowiednich wzorców dorosłości, a także, szczególnie w przypadku matek, siła i odwaga do wypuszczenia ich z rodzinnego gniazda. To, jakiego rodzaju „emocjonalny spadek” otrzymamy po rodzicach w dużej mierze determinuje dorosłe życie mężczyzn oraz ich umiejętność tworzenia bliskich i odpowiedzialnych relacji.

Jak czerpać satysfakcję z życia w różnym wieku? Jak godzić się z upływającym czasem i odpowiadać na nowe wyzwania, jakie przed nami stają? Jak wygląda proces dojrzewania emocjonalnego mężczyzn? I wreszcie – czy w obliczu tak szybko zmieniającej się rzeczywistości jest szansa na wartościowy dialog międzypokoleniowy?

 

Wieczorne spotkanie rozpocznie krótki wstęp, zaś późniejszy panel dyskusyjny poprowadzi Tomasz Kwaśniewski – redaktor, dziennikarz Dużego Formatu, a jego rozmówcami będą:

  • Wojciech Eichelberger – czołowy polski psycholog i psychoterapeuta
  • Jacek Masłowski –  prezes Masculinum, coach, psychoterapeuta
  • Piotr Stohnij – ekspert nowego marketingu, trener i redaktor

 

Następnie uczestnicy wydarzenia będą mogli zadać pytania gościom specjalnym, zaś później porozmawiać z nimi w mniej formalnej atmosferze.
 

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Szczegóły

 

Wtorek Masculinum - Partnerzy