Podejmujemy tematy zarówno poważne jak i te, które wywołują uśmiech na twarzy. Pomagamy walczyć nie tylko ze stresem, ale również  z codziennymi trudnościami, które są nieodłącznym elementem życia. Mamy nadzieję, że każdy z Naszych Czytelników znajdzie tu coś, co go zainspiruje i skłoni do refleksji.

Jeśli uważasz, że masz coś interesującego do przekazania innym i chcesz się znaleźć w naszym gronie, napisz na adres: kontakt@positivelife.pl. Opisz swoje pasje – tematy, jakie chciałbyś podejmować, napisz coś o sobie. Jeśli okaże się, że Twoje zainteresowania/tekst znajdują się w polu naszych zainteresowań – zaprosimy Cię do grona StressFree Autorów.
 
Możesz przesłać nam artykuł jako jednorazową publikację. Pojawi się on wtedy z notką o Tobie opublikowany pod naszym redakcyjnym profilem. Jeśli chciałbyś napisać coś specjalnie dla Nas – wcześniej prześlij do nas propozycję tematu.
 
UWAGA – Obecnie przesłanie do nas 3-go artykułu jest równoznaczne z założeniem dla Ciebie indywidualnego profilu Autora. Profil Autora zawiera: zdjęcie, opis Autora sformułowany w osobie trzeciej (maksymalnie do 950 znaków ze spacjami), standardowo 1 aktywny link do ustalonej z nami strony internetowej. 
 
Zapraszamy do kontaktu! Zaprezentuj Czytelnikom swoją pasję!