Niepowtarzalna okazja! Każdy, kto zarejestruje się na portalu www.akademiajedzenia.pl otrzyma 30 – dniowy darmowy dostęp do pełnej jego zawartości. 

Pragniesz być zdrowa i szczupła? Cierpisz z powodu zaburzeń odżywiania – zajrzyj na AkademiaJedzenia.pl. Jest to pierwszy w Polsce serwis internetowy, który oferuje kobietom pomoc psychologiczną w walce z zaburzeniami odżywiania. Pomaga zmienić złe nawyki żywieniowe u podstaw, czyli w sposobie myślenia. Nie znajdziesz tu „cudownych diet”, ale proste wskazówki jak lepiej się odżywiać i gubić zbędne kilogramy.

Innowacyjny serwis

Akademia Jedzenia została stworzona przy współpracy specjalistów z dziedziny odżywiania, lekarzy psychiatrów, trenerów personalnych oraz dietetyków. Dzięki nim powstał program o charakterze terapeutycznym, którego sesje są indywidualnie dopasowywane do każdego użytkownika na podstawie analizy psychologicznej przeprowadzonej online. Przez cały program użytkownikowi towarzyszy specjalista. Pojawia się we wszystkich kursach wideo oraz informuje na bieżąco o postępach czy problemach. 

Pełna anonimowość

Wiele osób z zaburzeniami odżywiania zwyczajnie wstydzi się szukać profesjonalnej pomocy i próbuje samodzielnie zmienić swoje nawyki. Niestety własne próby poradzenia sobie z tym problemem przeważnie nie przynoszą zamierzonego efektu. Serwis Akademia Jedzenia oferuje pomoc online – psychoterapię wspomaganą komputerowo, gdzie użytkownik może czuć się swobodnie, ponieważ jest anonimowy. Według naukowców użycie komputera w psychoterapii może być równie skuteczne, jak wizyty u specjalisty. 

Oszczędność czasu i pieniędzy

Serwis może pomóc w sytuacji, kiedy usługi psychologiczne są z różnych względów trudno dostępne. Nie trzeba specjalnie wybierać się do dietetyka lub psychologa. Etapy terapii można przechodzić w dowolnym momencie, w domowym zaciszu – wystarczy, że wygospodarujesz trochę czasu i usiądziesz przed komputerem. 

KURSY ONLINE:
proste-zycieProste Życie
Porządek w głowie, życiu i domu
Sprawdź!

Trwałe rezultaty

Eksperci Akademii Jedzenia przygotowali dzienniczek, który w łatwy sposób pomaga kontrolować ilość spożywanych kalorii. By terapia przynosiła trwałe efekty opracowali również zadania motywujące do samodzielnej pracy, która w przypadku zaburzeń odżywiania jest bardzo istotna. Często zdarza się bowiem, że po pewnym czasie zmniejsza się motywacja do kontynuowania zmian i waga wraca do poprzedniej, a nawet ją przekracza. Serwis umożliwia wprowadzenie zmiany na poziomie kształtowania nawyków, co nie jest wprawdzie łatwe, ale najskuteczniejsze.

Zindywidualizowana terapia

W Akademii Jedzenia wszystkie kroki terapii są zindywidualizowane. To, jaką sesję otrzyma użytkownik, zależy od informacji udzielonych na zadane przez system pytania. Dzięki temu porada jest niemal tak samo elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb, jak terapia z prawdziwym specjalistą. Każda kobieta korzystająca z serwisu otrzyma rady, które bezpośrednio dotyczą jej problemów, dzięki funkcji „inteligentnego” doboru sesji. Takie indywidualne dopasowanie terapii maksymalizuje jej skuteczność.

Pozbądź się swoich problemów 

Jeżeli Ty także borykasz się z zaburzeniami odżywiania i pragniesz pozbyć się swoich problemów – ten serwis jest właśnie dla Ciebie! Przekonasz się, że e-terapia może być równie skuteczna. Taka forma sesji pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Nie zwlekaj – otwórz się na zmiany i razem z Akademią Jedzenia zrób krok w stronę nowego, lepszego życia!

 

stopka unijna