Angelika Śniegocka, autorka poradników „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci, czyli sekrety rekrutujących” oraz „Coaching kariery” szuka bohaterek do swojej kolejnej książki o odkrywaniu powołania i ogłosiła konkurs na inspirującą historię „Zawodowy zwrot – za głosem serca”.

 

Weź udział w konkursie! Jeśli odbyłaś swoją podróż podążania za głosem serca, pozwól by usłyszały ją inne kobiety. Będzie ona dla nich inspiracją do podążania za własnymi marzeniami, źródłem optymizmu i siły do postawienia pierwszego kroku i wytrwania, gdy przyjdą pierwsze przeciwności losu.

 

Angelika Śniegocka czeka na historie, które pomogą innym kobietom odkryć swoją drogę i postawić pierwszy krok. Historie, które opowiedzą o tym jak udało Ci się wytrwać na drodze serca, pomimo wszystko. Historie, które będą dla innych kobiet źródłem inspiracji, motywacji i pozytywnej energii.

Atrakcyjne nagrody czekają

Nagroda nr 1. Wybrane historie zostaną opublikowane w najnowszej książce Angeliki Śniegockiej oraz na stronie www.LadiesNOW.pl.
Nagroda nr 2. Autorki opublikowanych historii zostaną nagrodzone voucherem o wartości 500 zł na wybrane seminarium lub coaching Ladies NOW! A najbliższe seminarium „Przestań zwlekać, zacznij żyć” już 8 listopada. Szczegóły wydarzenia tutaj.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, opisz swoją historię w  objętości nie większej niż dwie strony A4. i wyślij w formie załącznika mailem na adres kontakt@ladiesnow.pl 

Konkurs trwa do 3 listopada.

Więcej szczegółów na temat konkursu przeczytasz na stronie www.LadiesNOW.pl/konkurs