ARCHIWUM

KONTAKT Festiwal to wydarzenie stworzone z myślą o rodzicach i dzieciach, w trakcie którego odbiorcy będą mieli okazję doświadczyć bliskich spotkań z szeroko rozumianą kulturą i sztuką oraz zainspirować się do odkrywania lepszej jakości życia i kontaktu. 

W przeciągu trzech dni trwania festiwalu odbędą się liczne warsztaty i spotkania, przedstawienia kabaretowe, spektakl teatralny, wystawa ilustracji, projekcje i twórcze zajęcia dla dzieci i rodziców, a także Mamuszki – kiermasz produktów eko, hand made by mamy i lifestylowych. 

Kontakt Festiwal 2014Do tworzenia programu KONTAKT Festiwalu po raz kolejny zaprosiliśmy sprawdzonych prowadzących, ekspertów w swoich dziedzinach i pasjonatów. Jak również artystki i artystów reprezentujących różne dziedziny szeroko rozumianej sztuki, dla których rodzicielstwo i dzieciństwo jest inspiracją.

Stąd obecność na Festiwalu min.: Kabaretu Hrabi z repertuarem dla dorosłych i dla dzieci, Teatru Miniatura z Gdańska – ze spektaklem dla najnajów, blogerek kulinarnych, które podczas drugiego śniadania na trawie zainspirują nas do zdrowego i smacznego odżywiania, Ofelii Grzelińskiej – autorki książki oraz serii reportaży „Mama dookoła świata”, jak również ekspertów: Agnieszki Stein – psycholożki, propagatorki Rodzicielstwa Bliskości, Joanny Mendeckiej – ekspertki w temacie zdrowego żywienia, czy Jarka Żylińskiego – psychologa wychowawczego, autora bloga o wychowaniu. 

KONTAKT Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 maja 2014 roku w Zatoce Sztuki oraz Multikinie w Sopocie.

Bądźcie z nami w KONTAKCIE!
Aktualne informacje, program i zapisy: www.kontaktfestiwal.pl

 

Warto przeczytać również: Włącz świadome rodzicielstwo – wywiad

 

Sponsorzy: Tymbark, Trefl, tołpa.
Partnerzy strategiczni: Miasto Sopot, Multikino, Live, Ponad
Partnerzy: Empik, Teatr Miniatura, Novum, Fiolet, Bioway, Socatots, Stena Line, Mowao.pl
Patroni medialni: trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, miesięcznik Gaga, miastodzieci.pl, Qlturka.pl, egodziecka.pl,ladnebebe.pl, stressfree.pl, Magazyn Dziecko, madrzyrodzice.pl, Mollie, zaraczke.pl
Organizator: Ósmy Dzień Tygodnia, Tarapaty, MCKA Zatoka Sztuki