Już 17 listopada 2015 w Warszawie kolejne wydarzenie z cyklu #WtorekMasculinum organizowane przez Fundację Masculinum. Na ostatnim w tym roku spotkaniu porozmawiamy o bliskości i relacjach, które znaczą najwięcej w życiu mężczyzn.

Świadomość emocjonalna i łącząca się z nią zgoda na bycie wrażliwym to umiejętności, których najczęściej brakowało naszym ojcom mówi Jacek Masłowski, prezes Masculinum. To dzięki zgodzie na wyrażanie innych uczuć niż złość możemy poznać szerokie spektrum męskiej emocjonalności, nie spłycając samych siebie do roli automatów do wykonywania zadań. Z tej zgody rodzi się także siła do budowania i podtrzymywania prawdziwej bliskości.

Jak budować długotrwałe i bliskie relacje? Jaką rolę w życiu męczyzny odgrywają emocje uznawane stereotypowo za „niemęskie”? Jak budować skuteczną komunikację w związku i przetrwać kryzysy, które napotykamy po drodze? I wreszcie – jak skutecznie i odpowiedzialnie zaspokajać naturalną potrzebę bliskości – w związku jak i w przyjaźni?

Wieczorne spotkanie rozpocznie krótki wstęp, zaś późniejszy panel dyskusyjny poprowadzi Tomasz Kwaśniewski – redaktor, dziennikarz Dużego Formatu, a jego rozmówcami będą:

  • Alicja Długołęcka – seksuolog
  • Robert Kowalczyk – psycholog, seksuolog kliniczny, Instytut Pozytywnej Seksualności
  • Jacek Masłowski – prezes Masculinum, coach, psychoterapeuta

 

Następnie uczestnicy wydarzenia będą mogli zadać pytania gościom specjalnym, zaś później porozmawiać z nimi w mniej formalnej atmosferze. Wstęp wolny – zapraszamy!

Szczegóły:

Data: 17.11.2015 r.
Godzina: 19:00
Miejsce: Fabryka Trzciny, ul. Otwocka 14, Warszawa
Dodatkowe informacje: #WtorekMasculinum
Kontakt: fundacja@masculinum.org

 

Wtorek Masculinum - Partnerzy