O czym marzysz? Czego pragniesz? Czego się boisz? I co z tym zrobisz? Bywa, że kotłuje się w nas wiele pragnień, i nawet jeśli potrafimy je konkretnie nazwać – strach, przekonania, kompleksy skutecznie nas blokują przed uczynieniem czegokolwiek, by zrobić krok ku lepszemu jutro. Chcesz nadal stać w miejscu i użalać się nad sobą?

Żeby naprawdę ruszyć we właściwym dla nas kierunku, trzeba najpierw ustalić – kim jestem, gdzie jestem, dlaczego jestem akurat tu, a nie gdzie indziej, jakie mam mocne strony, jakie złe nawyki i przekonania mnie blokują… i na końcu – do czego tak naprawdę chciałabym zmierzać i jak żyć?

Obudź… poczucie własnej wartości 

Olga Kozierowska w swoim audiobooku „21 DNI Przebudzenie” udowadnia, że warto  się „ruszyć” i rozpocząć przygodę, która może przynieść zaskakujące efekty… Być dla nas ogromną wartością – (od)budować nas, nasze poczucie własnej wartości! Autorka nazywa go  „Przebudzeniem”- wydaje się jednak, że można o tym projekcie powiedzieć śmiało, że jest on dla uczestniczek uświadomieniem i spotkaniem się ze sobą samą w prawdzie… Czasem i możliwością spojrzenia na siebie z życzliwością, dobrocią. Szansą na uzdrowienie własnego obrazu siebie i postrzegania innych. Okazją do wyzbycia się kompleksów, żalów, nawyku osądzania, tworzenia czarnych scenariuszy zdarzeń – tego wszystkiego więc, co nas niszczy i jest obciążającym nas balastem. Sposobnością do wprowadzenia ładu i harmonii w swoim otoczeniu i w swoim wnętrzu. Wszystko po to, by zrobić miejsce dobrym uczuciom, wartościom, radościom i szansom, które czekają za rogiem.

KURSY ONLINE:
pokochaj-swojePokochaj Swoje Ciało
Nieważne, jaki nosisz rozmiar, i tak możesz poczuć się dobrze w swoim ciele. Niech piękno i moc będą z Tobą!

21 DNI na przebudzenie

Audiobook to łącznie 28 kilkuminutowych wykładów motywacyjnych – łączących wiedzę z psychologii, praktyczne rady i zadania oraz odniesienia do doświadczeń życiowych autorki, na bazie których możemy się przekonać, że nawet porażki można przekuć w sukces.  

21 nagrań  przeznaczonych jest na kolejne 3 tygodnie – codzienne rano odsłuchujemy po jednym i otrzymujemy motywator/wyzwanie na dany dzień. Dzięki temu, że nie są one rozwlekłe, długie, nudne  – a raczej praktycznie, ciekawie, krótko, jasno i na temat – nawet zabiegani znajdą czas i możliwości. Wykażmy się cierpliwością i nie przeskakujmy pomiędzy nagraniami – warto iść po kolei i bez przerabiania kilku audio za jednym zamachem. Dajmy sobie czas i sposobność na refleksję nad każdym modułem, inaczej niewiele nam z tego zostanie. Nich usłyszane treści w nas popracują… konsekwencja i wytrwałość procentują… Oprócz audiobooka można dodatkowo nabyć specjalny Zeszyt ćwiczeń – który pomaga nam uporządkować nasze odczucia, myśli, wyciągać wnioski z kolejnych zadań. Na pewno prowadzenie go jest pomocne – można wracać do swoich zapisków; przelewać to, co w nas siedzi na papier. Oczywiście, jeśli ktoś woli – można dla tego celu założyć sobie notatnik/czy rodzaj pamiętnika.

 

Olga Kozierowska - przebudzenie

 

Warto wspomnieć również o bardzo dobrej jakości nagrań. Lektorem jest sama Autorka, która energicznie, z radością, świetnie modulując głos – prowadzi nas przez projekt "Przebudzenie”. Wszystko to z optymizmem, który zaraża słuchającego…

Brzydkie kaczątko czy łabędź?

W trakcie kolejnych dni – wyciągamy na światło dzienne zakopane gdzieś w nas możliwości, wartości, priorytety i marzenia, odkrywamy nasz potencjał… Coraz bardziej poznajemy samych siebie – odkrywamy, jak postrzegamy własną osobę i jak patrzymy na innych. Co uważamy za swoje słabe strony – i czy to na pewno prawda? A może ktoś kiedyś nam to wmówił… i tak już zostało. Uczymy się dostrzegać dobre rzeczy w naszym życiu, otwierać się na ludzi. Rośnie nasze poczucie wartości/pewności siebie, bo przestajemy je „głodzić, a zaczynamy karmić”.

Autorka motywuje, dodaje odwagi, zachęca, by się nie poddawać, a nawet jeśli przyjdzie chwila zwątpienia i pokusa, by zrezygnować z walki – dać sobie prawo do powiedzenia „Mam wszystko w d…” i odpoczynku (audio w ramach dodatku "Koła ratunkowe"). Gdy emocje opadną – warto ruszyć dalej… dla siebie, dla naszych bliskich, by cieszyć się życiem, a nie w nim wegetować…

Może już pora przestać myśleć o sobie, jak o "brzydkim kaczątku", a zacząć przeistaczać się w pięknego, pewnego siebie łabędzia?

W skrócie…

Co? Audiobook i Zeszyt ćwiczeń, Olga Kozierowska – 21 DNI Przebudzenie – sukcespisanyszminka.pl
Trening (od)budowania poczucia własnej wartości. Praktyka uważności, wdzięczności, odkrywanie sensu i wartości przebaczenia, życzliwości/troski względem samego siebie i otwartości na innych. Odkrywanie własnego potencjału.

Dla kogo? Dla kobiet. 

Światopogląd/duchowość? Orientacyjnie 98% treści neutralna/uniwersalna bez oparcia w konkretnej religii/duchowości; występują może 2 odwołania do filozofii huna, które nie wpływają jednak znacząco na uniwersalny wydźwięk programu i można je w razie potrzeby zastąpić odpowiednikiem w ramach wyznawanej przez siebie religii. Akcentowanie wpływu rzeczy jakimi się otaczamy na nasze życie.

Kim jest Olga Kozierowska? Bizneswoman, dziennikarka, trener biznesu i ekspertka od życiowych zmian. Sama ma ich za sobą wiele. Zrobiła karierę w korporacjach w regionie Europy Środkowo Wschodniej, a następnie porzuciła bezpieczną przystań, by zrealizować swoje marzenia. Prowadzi autorską audycję „Sukces pisany szminką" na antenie Radia ZET CHILLI. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką. Laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: "Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat! Jest mamą trójki dzieci.