ARCHIWUM

Odpocząć, odpocząć, ciągle chcesz odpocząć, ale nie wiesz jak, nie potrafisz. Nękają Cię myśli o pracy, o domu, o niezałatwionych sprawach, nieuporządkowanych relacjach, nieskończonej liście obowiązków i wciąż mnożących się lękach, niepokojach, oczekiwaniach.

A gdyby tak na chwilę naprawdę się zatrzymać? Zwolnić, zanurzyć się w sobie, zapomnieć o wszystkich ściągających Cię na dno myślach i móc niezakłócenie dryfować? Brzmi jak bajka? Nie jest to niemożliwe. Aczkolwiek niełatwo wyrwać się ot tak z codzienności. Aby osiągnąć pełnię świadomości i kontrolę nad swoim życiem, oddaj się połączeniu trzech technik, które pozwolą Ci pewnie chwycić za ster: treningu uważności, freedivingu i uważności w ruchu – najlepiej na Bali. Jak? Gdzie? Kiedy? Sprawdź!

 

Wyjazd z Wojciechem Eichelbergerem

 

3 filary efektywnego rozwoju

Dzięki treningowi Mindfulness zaczniesz inaczej postrzegać wszystko to, co zaprząta Twój umysł. Już nie będziesz tonąć w morzu niezałatwionych spraw: nauczysz się każdej z nich nadawać znaczenie, zdystansujesz się do tych nieważnych i skoncentrujesz się na tych priorytetowych. Wewnętrzny spokój stanie się Twoją niezachwianą przystanią, pełną przejrzystych, jasnych myśli i całkowitej świadomości siebie.

 

Wojciech Eichelberger zdjęcieOdzyskanie świadomego kontaktu ze swoim życiem wymaga od nas znajomości samego siebie i swojego ciała. Trzy filary efektywnego rozwoju: Mindfulness, uważność w ruchu i freediving pozwalają nam odkryć siebie i odzyskać kontrolę nad umysłem i nad ciałem. Wierzę, że warsztaty Wyprawa na Bali pozwolą uczestnikom trwale wprowadzić nową jakość do swojego życia.

Wojciech Eichelberger

 

Zastosowanie techniki uważności w ruchu pozwoli Ci poznać swoje ciało i kierować nim tak, by osiągnąć stan całkowitego odprężenia. Jedynie poprzez doznanie swojej cielesności, możesz nauczyć się efektywnie zarządzać krążącą w Twoim organizmie nieskończoną, twórczą energią. Dowiedz się, jak pracuje Twoje ciało, zgłęb jego ruchy i zacznij panować nad ich łagodnością, miękkością i płynnością.

Każdy czasem marzy o tym, aby się odizolować od świata – wyłączyć dźwięk, obraz, poczuć stan nieważkości, skupić się na biciu własnego serca i oczyścić umysł z nawałnicy myśli. Taką możliwość daje nam freediving­ – aktywność w wodzie ograniczona jedynie do objętości naszych płuc. Połączony z techniką Mindfulness pozwala nam zapomnieć o całym świecie i w pełni skoncentrować się na tu i teraz. Freediving to także nauka prawidłowego oddechu, przejmowania kontroli nad swoim ciałem i obcowanie ze sobą sam na sam.

 

Wyjazd na Bali z Wojciechem Eichelbergerem

 

Czujesz, że to właśnie takiej odskoczni potrzebujesz? Pragniesz efektywnego odpoczynku, poznania samego siebie, trwałego uspokojenia myśli i przejęcia kontroli nad swoim życiem? To wszystko jest w zasięgu Twoich rąk. Tylko, że na Bali – w rajskiej scenerii, dzięki której złapiesz prawdziwą perspektywę i przypomnisz sobie, co jest naprawdę ważne.

Weź udział w warsztatach „Wyprawa na Bali” już dziś.