Szukasz swojej życiowej drogi? Czujesz, że potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Wiesz tylko, że Twoje obecne życie Ci nie odpowiada… Dopada Cię zmęczenie, frustracja, brak wiary w siebie… A w tym wszystkim brak czasu i przestrzeni, żeby się zatrzymać i zadać sobie pytanie na temat własnego życia. Chcesz mieć więcej energii do działania, czuć wewnętrzny spokój?

Zapraszamy Cię na warsztaty pt. „Odbuduj siebie na nowo”.

Warsztaty są dedykowane wszystkim, którzy są zainteresowani własnym rozwojem i chcą podwyższyć jakość swego życia. Jest oparty na metodzie radzenia sobie ze stresem 8xO opracowanej przez Wojciecha Eichelbergera i metodach pracy coachingowej.

Pomożemy zdefiniować Twoje cele życiowe i określić kierunek, w którym chcesz się realizować. Wypracujemy konkretny plan działań, dzięki któremu poprawisz jakość swojego życia. A jeśli tego potrzebujesz, to odkryjesz w sobie odwagę do uczynienia pierwszego kroku.

Skorzystaj z dwóch intensywnych dni. Rozpoczynamy w piątek o 19.00 kolacją, potem wieczorny relaksacyjno-wizualizacyjny blok przy świecach. Od soboty rana poranny bieg po okolicy, medytacja. W ciągu dnia zajęcia warsztatowe budujące kontakt z sobą, ze swoimi pragnieniami i dążeniami. Wieczorem zwolnimy tempo. Niedziela od rana bieg i medytacja, potem dalsza część warsztatów, na których wypracujemy swój osobisty plan zmian, kończymy obiadem.

Plan zmian będzie zbudowany na metodzie wywodzącej się z coachingu priorytetów. Pozwala ona w sposób całościowy stworzyć obraz życia, w sposób holistyczny uporządkować poszczególne jego elementy oraz stworzyć wizję i cele, do których dana osoba chce dążyć. Zależy nam na tym, żeby uczestnicy z tych warstatów wyszli z konkretnym planem działania, będzie to możliwe na podstawie przygotowanego przez każdego koła życia, czy koła priorytetów osobistych i zawodowych, potem dokonamy analiza i samooceny zadowolenia, ustalimy stan oczekiwany, czy wymarzony i wypracujemy plan dojścia do celu.

Szczegóły – http://ipsi.pl/odbuduj-siebie-na-nowo