ARCHIWUM

Już po raz drugi miesięcznik Gaga organizuje Ogólnopolski Plebiscyt wyróżniający Najlepszych dla dzieci – Serca Gagi 2014. Sukces zeszłorocznego plebiscytu zapoczątkował tradycję przyznawania co roku nagrody w imieniu najmłodszych.

Dbanie o najmniejszych jest nie tylko aktem dobrych serc, ale także najmądrzejszą inwestycją na przyszłość dla nas dorosłych. Doceniajmy więc każdego roku tych, którzy troszcząc się o dzieci sprawiają ze świat, w którym żyjemy jest lepszy.

W II edycji plebiscytu redakcja magazynu Gaga zdecydowała o stworzeniu 10 kategorii konkursowych. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Członków Kapituły w 9 kategoriach oraz w 1 kategorii nominacji dokonają czytelnicy, zaś redakcja Gagi wyłoni Zwycięzcę.

W tym celu zachęcamy wszystkich Państwa do wyboru osób ze swojego otoczenia, które działają z dziećmi i dla dzieci oraz zgłaszania swoich kandydatur do kategorii „Niezwykli wśród nas” na adres: sercagagi@egaga.pl, do dnia 30 października. Spośród Waszych nominacji, redakcja miesięcznika Gaga wyłoni Zwycięzcę, a wśród zgłaszających rozlosuje wspaniałe nagrody.

Szczegóły Plebiscytu znajdują się na stronie 3 magazynu.

Patron honorowy: Rzecznik Praw Dziecka.