Świeca – kiedyś głównie posiadająca wartość praktyczną – dziś staje się prawdziwą królową wnętrz. Jej "tysiąc twarzy" sprawia, że bez względu na styl jaki preferujemy – zwykle znajdziemy coś pasującego do nas, co zachwyci i wniesie do naszej rzeczywistości kolor, zapach, szczyptę niepowtarzalności. Wykorzystaj świece do dekoracji! Niech rozpromienią Twój świat.

Świece – począwszy od tych najprostszych -białych, a skończywszy na wymyślnych – mają swoich fanów. Jedni stawiają na oryginalność, inni na prostotę. Świece stają się dekoracją samą w sobie lub też powstają kompozycje, których są jednym z elementów. Potrafią pięknie rozświetlić wnętrze; wprowadzić do niego romantyzm, elegancję, powagę, radość (co kto woli i czego potrzebuje). Dekoruje się nimi stoły/regały, ich blask/zapach pomaga się zrelaksować w czasie długiej kąpieli. W czasie świąt – przynoszą ze sobą ciepły, klimatyczny nastrój.

Niektórzy nie tylko cieszą oko ich widokiem, ale również związali z nimi swoje życie >>> Moja pasja – świece ozdobne tworzone z sercem! Niekoniecznie musimy je kupić, by mięć piękną dekorację – równie dobrze możemy spróbować sami je wykonać >>> Pomysł na prezent – świece homemade Rozejrzyj się wokół siebie… i znajdź odpowiednie miejsce na piękną świecę!

Świece – czyż nie są piękne?

swieczka_dekoracje_pix-2

Świeczka - dekoracje w domu

swieczka_dekoracje_pix-3

swieczka_dekoracje_pix-5

 

Źródło zdjęć wykorzystanych do przygotowania zestawień – pixabay.com, lic. CC0