Słowa mają duże znaczenie. To, jakimi się otaczamy na co dzień ma spory wpływ na nasz nastrój… i poziom motywacji!

Z inspirującymi i motywacyjnymi hasłami zaczynam każdy nowy dzień, ponieważ ich pozytywny przekaz jest dla mnie dawką energii i siły.

Ogromną przyjemność sprawia mi tworzenia plakatów motywacyjnych, a jeszcze większą przyjemnością jest dla mnie to, kiedy mogę plakat swojego autorstwa podarować komuś, kto potrzebuje go bardziej ode mnie.

 

Motywacja - plakat

 

Plakaty motywacyjne są dla mnie bardzo ważne, ponieważ pomagają mi osiągnąć to, na czym mi zależy – wspierają w dążeniu do realizacji marzeń i celów, pamiętaniu o uśmiechu, wdzięczności za to, co mam i byciu szczęśliwą.

 

Plakat - motywacja

Plakat z motywacyjnym tekstem wraz z oprawą graficzną jest nie tylko ciekawym dodatkiem do każdego wnętrza, ale jest bardzo funkcjonalny i wygodny. Jeżeli chcemy inspirować się każdego miesiąca nowym motywacyjnym tekstem wystarczy wymienić plakat w ramce i gotowe. Mamy nie tylko nową dekorację w mieszkaniu, ale przede wszystkim nową siłę tekstu dla nas samych na kolejne dni. Aby wyeksponować plakat nie potrzeba wiele miejsca, ponieważ rozmiar plakatu możemy dobrać pod względem możliwości przestrzennych naszego mieszkania. Można je nie tylko powiesić na ścianie, ale również ustawić na półce, na podłodze – czyli wszędzie tam, gdzie potrzebujemy motywacyjnych haseł.

 

Autor tekstu i plakatów: Ewelina Kożuchowska – z wykształcenia grafik, ceramik, zajmuję się home stagingiem, czyli stylizacją wnętrz mieszkań/budynków przeznaczonych do sprzedaży, projektuje plakaty motywacyjne. WWW: projecthomeposter.blogspot.com