Jest wiele takich problemów, które mimo że wydają się czasem drobiazgiem – uprzykrzają nam życie i frustrują. Zepsute sprzęty, niedostosowane do naszych potrzeb urządzenia, pomysły, których nam brak… – kto z nas nie musiał się z tym mierzyć? Gdzie szukać pomocy?

Eksperci Naprawiania – Fixperts to projekt społeczny (otwarta platforma wymiany wiedzy), który opiera się na osobach kreatywnych, potrafiących zrealizować swoje pomysły i wprowadzić w życie często innowacyjne rozwiązania. Celem projektu jest pomoc tym wszystkim ludziom, którzy zmagają się z przeróżnymi codziennymi małymi i dużymi problemami. Rozwiązanie każdego z nich jest uwiecznianie na filmiku, co sprawia, że powstaje baza rozwiązań, z której każdy z nas może korzystać. 

Jej twórcy wierzą, że naprawianie jest cennym źródłem twórczych i społecznych zasobów. Chcą, aby każdy człowiek na świecie mógł poczuć, że może naprawiać rzeczy i rozwiązywać problemy. Wedle nich, sposoby zaradzenia małym problemom wpływają pozytywnie na ludzi i dają im wiarę w możliwość szukania własnych rozwiązań dla siebie jak i innych.

Możecie przyłączyć się do projektu… lub tylko poszukać potrzebnego Wam pomysłu 🙂
Zajrzyjcie na 
 fixperts.org/fixfilms