Życie nie jest proste. Na wszelki wypadek, żeby go so sobie nie skomplikować jeszcze bardziej, warto słuchać dobrych rad ludzi, który wiedzą najlepiej jak żyć, żeby przeżyć…..i mieć czas zarówno na obowiązki, jak i przyjemności;)
 

1. Mówią, iż należy codziennie jeść jedno jabłko ze względu na żelazo i jednego banana ze względu na potas. I też jedną pomarańczę (wit. C!) i pół melona, żeby poprawić trawienie, oraz wypić filiżankę zielonej herbaty bez cukru, aby zapobiegać cukrzycy.

2. Każdego dnia należy pić dwa litry wody (tak, a potem je wysiusiać, na co schodzi dwukrotnie więcej czasu niż na wypicie).

3. Codziennie należy pić Activię lub inny jogurt, żeby mieć L. Casei Defensis, i choć nikt nie wie co to za g… jest. Wygląda na to, że jeśli codziennie nie zjesz ich półtora miliona, zaczynasz widzieć ludzi niewyraźnie…

4. Codziennie przyjmuj jedną aspirynę, żeby zapobiegać zawałowi i pij lampkę czerwonego wina w tym samym celu, plus jeszcze jedną białego na układ nerwowy. I jedno piwo – już nie pamiętam na co.

KURSY ONLINE:
proste-zycieProste Życie
Porządek w głowie, życiu i domu
Sprawdź!

5. Jeśli wypijesz to wszystko razem, to nawet jeśli od razu nie dostaniesz wylewu, to nie masz się co przejmować, bo nawet się nie zorientujesz.

6. Codziennie trzeba jeść błonnik. Dużo, ogromne ilości błonnika. Należy przyjmować go między sześcioma, a ośmioma posiłkami dziennie, lekkimi, oczywiście nie zapominając o dokładnym pogryzieniu sto razy każdego kęsa. Robiąc małe obliczonko już na samo jedzenie zejdzie Ci z pięć godzinek.

7. A po każdym posiłku należy umyć zęby, to znaczy po Activii i błonniku zęby, po jabłku zęby, po bananie zęby… i tak dokąd starczy zębów. Lepiej powiększ łazienkę i wstaw sprzęt audio, ponieważ między wodą, błonnikiem i zębami spędzisz tam dziennie wiele godzin.

8. Trzeba spać osiem godzin i pracować kolejne osiem, plus pięć jakie potrzebujemy na jedzenie = 21. Jeśli nie spotka Cię coś niespodziewanego zostają Ci trzy. Wg statystyk oglądamy telewizję trzy godziny dziennie.

9. No dobrze, już nie możesz, bo codziennie trzeba spacerować co najmniej pół godziny (dane z doświadczenia – lepiej po 15 minutach wracaj, bo inaczej z pół godziny zrobi Ci się godzina).

10.Należy dbać o przyjaźnie, gdyż są jak rośliny, należy je podlewać codziennie, i jak jedziesz na wakacje, to jak sądzę również. Ponadto należy być dobrze poinformowanym, więc trzeba czytać co najmniej dwa dzienniki i jeden artykuł z czasopisma, żeby porównać informacje.

11. A! trzeba uprawiać seks każdego dnia, ale bez popadania w rutynę, trzeba być innowacyjnym, kreatywnym, odnowić uczucie pożądania. To wymaga swojego czasu. A co dopiero jeśli ma to być seks tantryczny! (celem przypomnienia: po każdym posiłku myjemy zęby!)

 

 

Stonka na liściu

 

Jak zaoszczędzić czas?

Na koniec z moich obliczeń wychodzi mi jakieś 29 godzin dziennie. Jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to robienie kilku rzeczy na raz, na przykład: bierzesz prysznic w zimnej wodzie i z otwartymi ustami, w ten sposób połykasz 2 litry wody .

Wychodząc z łazienki ze szczoteczką do zębów w ustach uprawiasz seks (tantryczny) ze swoim partnerem, który w międzyczasie ogląda telewizję i opowiada Ci co się dzieje na ekranie.

W czasie, gdy szczotkujesz zęby, masz jeszcze jedna wolną rękę? Zadzwoń do przyjaciół!! I do rodziców!! Wypij wino (po telefonie do rodziców przyda się).

Uff.. Jeśli zostały Ci jeszcze dwie minuty, to prześlij to dalej do przyjaciół (których trzeba podlewać jak rośliny). A teraz już Cię zostawiam, bo z jogurtem, połową melona, piwem, pierwszym litrem wody i trzecim posiłkiem z błonnikiem, nie wiem już co zrobić, ale pilnie potrzebuję ubikacji.

A! Po drodze wezmę szczoteczkę do zębów…

 

Mam nadzieję, że ten poradnik jak prowadzić zdrowy tryb życia i miec czas na wszystko, przyda się Wam w codziennym życiu;)

 

 

Źródło – Inspiracja – Internet