Sezon zimowy rozpoczął się już na dobre i dla wielu osób oznacza to zakup nowego sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Właśnie w tym czasie w sklepach możemy trafić już na bardzo korzystne przeceny oraz kody rabatowe umożliwiające nam nabycie nowego sprzętu w znacznie niższej cenie. Dodatkowo, wiele osób sezon zaczyna od testów na wypożyczonym sprzęcie, by własny nabyć dopiero po przekonaniu się, czy dany sport jest dla nich. Sprawdźmy, jaki snowboard wybrać z dostępnych obecnie produktów, by doskonale bawić się w czasie jazdy oraz rozwijać swoje umiejętności w każdym miejscu góry.

 

Snowboard all mountain jako najbardziej uniwersalna propozycja

Obecnie w renomowanych sklepach ze sprzętem snowboardowym znajdziemy całe mnóstwo rozmaitych desek snowboardowych charakteryzujących się innym przeznaczeniem. Najbardziej wszechstronne z nich będą propozycje z grupy all mountain, czyli doskonałe na całą górę. Wiele z takich modeli świetnie sprawdzi się u osób początkujących, które dopiero zaczynają jeździć na snowboardzie i poszukują swojego stylu. Wybierając model o szerokich możliwościach zastosowania zdejmujemy z siebie ograniczenia i umożliwiamy sobie wykonywanie prób w różnych warunkach i na rozmaitych trasach. Snowboard all mountain doskonale sprawdzi się na przygotowanych trasach, do klasycznych zjazdów. Z czasem jego możliwości wypróbujemy także poza nimi, w świeżym puchu, jak i w czasie wykonywania prostych tricków w snowparkach czy na hopkach. Taki produkt jest więc doskonały do nauki jazdy i odkrywania co nam podoba się najbardziej.

 

Najciekawsze snowboardy all mountain sezonu 2021/2022

Capita Paradise to snowboard damski charakteryzujący się właściwościami doskonale sprawdzającymi się na całej górze, a także twardością na przełomie niskiej i średniej. Propozycja ta wybacza błędy, jest łatwa w prowadzeniu, posiada bardzo dobry pop, a także oferuje wsparcie i stabilność – jest więc świetnym modelem na rozpoczęcie przygody z własną deską snowboardową.

Ride Twinpig to męski snowboard, który świetnie sprawdzi się u początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników. Model ten bardzo dobrze amortyzuje nierówności pod stopami, by oferować maksymalną stabilność. Jego kierunkowy kształt sprawdzi się u osób, które już wiedzą, jaka noga jest u nich dominująca.

Chopper marki Burton to snowboard dziecięcy, który jest świetną propozycją dla młodszych osób pasjonujących się jazdą na desce. Model charakteryzuje się uniwersalną konstrukcją oraz wzorami świetnie dopasowanymi do stylu obieranego przez najmłodszych użytkowników resortów.

KURSY ONLINE:
mindulfnessStrefa Mindfulness
Kompleksowy trening uważności w różnych aspektach życia
Sprawdź!

Gdzie kupić najlepszy snowboard w korzystnej cenie?

Wybierając nową deskę snowboardową z pewnością nawet osoby początkujące wiedzą, że powinny zdecydować się na odwiedziny w renomowanym sklepie ze sprzętem do tego sportu. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że nasz zakup pochodzi z oryginalnej oferty dobrego producenta, który dba o najlepszą jakość swoich wyrobów. Snowboard Warszawa możemy kupić w sklepach SnowShop dostępnych na Bemowie (ul. Wrocławska 25) oraz Pradze (ul. Ostrobramska 38b). Jeżeli interesuje nas zakup w trójmieście, snowboard Gdańsk kupimy w placówce tego zaufanego sprzedawcy mieszczącej się w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Osoby bardziej zaawansowane często preferują zakupy przez internet – snowboard online znajdą one na stronie snowshop.pl. W każdej z placówek SnowShopu zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze modelu najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Snowboard może być produktem, który będzie ciężko samodzielnie wybrać osobie początkującej. Warto więc zdać się na wiedzę i doświadczenie osób pracujących w profesjonalnym sklepie ze sprzętem snowboardowym, by nasza deska doskonale nam służyła w czasie zimowych wypraw. 

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych: 

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl