W Internecie, prasie i telewizji, a nawet na płocie sąsiada – reklamy są wszędzie. Osaczają nas, apelują do naszego rozsądku, uczuć i intelektu. Straszą, namawiają i doradzają jedyne słuszne rozwiązania. Czy można im wierzyć? A może to tylko sprytni specjaliści od marketingu próbują nabić nas w butelkę?

Magiczne płyny do naczyń, które wręcz same myją brudne naczynia, kosmetyki, które uczynią z każdej kobiety modelkę, jedzenie o cudownych właściwościach zdrowotnych – takie przykłady reklam można mnożyć. Często mamy już dość oglądania tego i skacząc z kanału na kanał próbujemy je ominąć – nasza cierpliwość ma przecież granice. 

Ile jest prawdy w reklamie? Sama się często nad tym zastanawiam, gdy trzymając w dłoni kolejną wyjątkową pastę do zębów mam dylemat – "Czy po raz kolejny uwierzyć w jej cudowną, wybielającą moc?". Może byłabym mniej sceptycznie nastawiona, gdyby nie to, że moje wcześniejsze nabytki (mimo zapewnień z reklam) żadnego spektakularnego efektu nie dały…

Jeśli należycie do ludzi dociekliwych, których zastanawia ile prawdy jest w tym, co obiecują reklamy, zapraszam do naszej galerii. Te śmieszne filmiki – odkryją przed wami prawdziwą twarz produktów, które ciągle zachwala się w TV i jednocześnie zapewnią wam chwilę dobrej rozrywki;) Przekonajcie się, że testy reklam mogą być o wiele zabawniejsze, niż one same. Bawcie się dobrze.