Ciekawy napis na kubku czy torebce potrafi poprawić nastrój, zainspirować, wywołać uśmiech na twarzy. Czasem mijamy kogoś i trudno oderwać nam wzrok od zabawnego hasełka umieszczonego na koszulce. Wyrażamy siebie na wiele sposobów – część z nas – właśnie przez oryginalne gadżety i nadruki na ubraniach.  

Różnego rodzaju drobiazgi z napisami robią dziś furorę. W 1-2 zdaniach, słowie, śmiesznej grafice…  ich twórcy potrafią zamknąć ogromne bogactwo treści. Nosząc, używając na co dzień tego typu przedmioty – mamy możliwość przekazać otoczeniu ważne dla nas wartości, poglądy. Stają się one pewnego rodzaju wizytówką – inni odbierają komunikat – np. mam zdrowy dystans do siebie i świata, wierzę w…, identyfikuję się z…, lubię… oraz mam poczucie humoru ;D 

UWAGA – decydując się na jakąś rzecz z nadrukiem, warto zastanowić się, jaki on dokładnie niesie przekaz i do czego nawołuje. Niech to, co wyraża, nie będzie obrażaniem innych, "dołowaniem" ich. Jeśli zaczniecie nosić np. koszulkę z napisem – Przytul mnie, Chodź ze mną na kawę, Umów się ze mną, itp. – miejcie na uwadze, że ktoś może odpowiedzieć na zaproszenie, który wysyłacie!

 

Prezentowane zdjęcia – źródło www.pakamera.pl