Każdy mężczyzna wie, jaki jest typ kobiety, z którą powinien być, aby ułożyć sobie szczęśliwe życie i cieszyć się zdrowymi relacjami. To dziewczyna ciepła, kochająca, radosna, uśmiechnięta…. Podobne przymiotniki można wymieniać bez końca. Ale co się dzieje? Ni stąd ni zowąd facet budzi się w związku z tą drugą – która owija go sobie wokół palca, podporządkowuje sobie, miesza w głowie, a na koniec łamie serce.

Dobre dziewczyny to warzywa i owoce, a zołzy to pikantny kawałek kurczaka. I chociaż każdy facet wie, że zdrowa sałatka może zapewnić mu długie szczęśliwe życie, często sięga on po ostro przyprawione skrzydełko, licząc na odrobinę pikanterii kosztem swojego zdrowia emocjonalnego.  

Dlaczego mężczyzna decyduje się na związek ze złą dziewczyną? W wyniku doświadczeń i obserwacji, oczywiście trochę generalizując i z lekkim przymrużeniem oka, dochodzę do takich oto wniosków… 😉 Panowie, czy to się zgadza?

 

7 powodów, dla których faceci wybierają zołzy

 

  • Złe jest seksowne

Złe dziewczyny nie mają zahamowań. Złe dziewczyny są niegrzeczne, a niegrzeczne jest sexy. Niegrzeczne dziewczyny bez zahamowań postrzegane są przez mężczyzn jako lepsze w łóżku, co dla wielu facetów jest sprawą niebagatelną przy wyborze partnerki.

 

  • Mężczyzna lubi polować

Dobra dziewczyna jest przewidywalna. Dobre wydaje się łatwe, a złe jest wyzwaniem – mężczyźni kochają wyzwania. Jeśli uwagę na faceta zwróci ta zła, niegrzeczna – lew rusza na łowy. Mężczyzna widzi siebie jako zdobywcę, bo dostał sygnał, że może zawojować świat.

 

  • Zamartwianie się jest spoko

Tak, naprawdę. Faceci rzadko dają poznać po sobie emocje. Będąc w zdrowym związku grają swoją rolę mężczyzny, który jest silny, dba o rodzinę. Nie ma tam miejsca ani okazji na okazywanie bólu i rozpaczy. Kiedy zrani zołza, która trzyma faceta w kieszeni – wtedy może on przeżywać, a nawet uzewnętrzniać, silne, skrajne emocje – a czasem i on tego potrzebuje.

KURSY ONLINE:
proste-zycieProste Życie
Porządek w głowie, życiu i domu
Sprawdź!

  • Niepewność jest motorem do działania

Dobra dziewczyna jest. Kropka. Zła dziewczyna – nigdy nie wiadomo. Mężczyzna chce zdobytą dziewczynę utrzymać, to pewne. Sama ewentualność, że może się to nie udać, jest w jakiś sposób pobudzająca. Złe dziewczyny mają to do siebie, że najczęściej nie szukają faceta na stałe – dlatego pociągają facetów. Każdy z nich myśli – może to ja zdobędę ją na zawsze? 

 

  • Złe jest tajemnicze

Z daleka widać, jaka jest dobra dziewczyna. Dobra dziewczyna nie działa tak bardzo na zmysły, ponieważ tego, co znamy, nie musimy sobie wyobrażać. A mężczyźni lubią to, co działa na wyobraźnię.

 

  • Znaczenie ma tu i teraz, a nie to, co za 10 lat

Przeciętny facet nie szuka dziewczyny z myślą o tym, jaką będzie żoną i matką. Mężczyzna szuka przygody, rozrywki teraz, nie wybiega myślami do przodu, nie planuje rodziny przy pierwszym drinku (wiemy, że dobre dziewczyny mają taką tendencję).

 

  • Trudna zdobycz?

Mężczyzna zazwyczaj nie zdaje sobie sprawy, że goniąc za zołzą tak naprawdę poluje na łatwiejszą zdobycz. To dobre dziewczyny, te silne i inteligentne są większym wyzwaniem i bardziej warte utrzymania. To przy nich facet musi stale udowadniać swoją wartość, co dla wielu może na początku być zbyt dużym wyzwaniem. Ale nie ma się co martwić – faceci dorastają 😊