Obiecałaś sobie, że tym razem się uda, że w końcu zadbasz o siebie, inaczej będziesz podchodzić do swojego macierzyństwa – bez stresu i poczucia presji, znajdziesz czas na ukochane hobby i odłożone marzenia. Jak zrealizować te postanowienia?

"Będę bardziej cierpliwa, przestanę krzyczeć na dzieci i narzekać, pomyślę o jakiejś zdrowej diecie i znowu wcisnę się w ukochaną sukienkę, zacznę słuchać, co mówi moje dziecko, przestanę stawiać się na ostatnim miejscu, będę bardziej asertywna, zmienię swoje życie, zrobię coś dla siebie” – lista pożądanych i upragnionych zmian potrafi być bardzo długa i różnorodna. Niestety już około połowy stycznia większość z nich odchodzi w zapomnienie lub Mamy uznają, że jednak nie podołają wyzwaniu.

KURSY ONLINE:
samodzielne-rodzicielstwoZrelaksowana Mama
Jasna, zwarta, praktyczna, mądra i nowoczesna pomoc w wychowaniu dzieci

Warsztaty składają się z 7 modułów: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne. Testy, ćwiczenia, filmy sytuacyjne pozwalają przyjrzeć się sobie i swojemu życiu. Kolejne lekcje motywują, dostarczają potrzebnej wiedzy i praktycznych wskazówek.

Uczestniczki warsztatów otrzymują również wsparcie ich autorki – psycholog Krystyny Łukawskiej na Facebooku (można dołączyć do grupy wsparcia dla mam, zadawać pytania i poznawać inne mamy)!
 

 

Zrelaksowana Mama - warsztaty

 

Co o warsztatch sądzą inne mamy? Przeczytaj opinie…

Już po kilku tygodniach Mamy mogą dostrzec zmiany, które zachodzą nie tylko w nich samych, ale także w ich rodzinach. Wcześniej zestresowane, wiecznie zmęczone, odnajdują w sobie spokój i siłę, by przekazać ją swoim najbliższym. Postanowienia, upragnione cele przestają być marzeniem – przemieniają się w konkretną rzeczywistość.

Nie odkładaj w nieskończoność

Nie odkładaj postanowień z roku na rok. Pamiętaj, że Twoja przyszłość i przyszłość Twojej rodziny kształtuje się tu i teraz. Jeśli nie znajdziesz w sobie odwagi i motywacji, by mądrze zadbać o siebie – skąd weźmiesz je, by zaopiekować się bliskimi? Niech ten rok będzie właśnie takim czasem, w którym uda Ci się zrealizować postanowienia noworoczne. Czy to nie najwyższa pora, by wreszcie się udało?

 

Zapisz się na warsztaty ZrelaksowanaMama.pl

 

Autor:
Warsztaty „Zrelaksowana Mama” zostały opracowane przez psycholog Krystynę Łukawską, terapeutkę o 20-letniej praktyce w Polsce i w USA, autorkę popularnej książki "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwe dzieci".

Poleca:
Wojciech Eichelberger – założyciel Instytutu Psychoimmunologii IPSI, wybitny psycholog i terapeuta, autor licznych publikacji na temat rodziny.