Od 33 lat Gregg Braden pisze książki, bada wioski w wysokich górach, analizuje starożytne tradycje i teksty. Jest znany na całym świecie jako pionier w łączeniu nauki, duchowości i ludzkiego potencjału! Szuka rozwiązań problemów współczesnego świata przeplatając nowoczesną naukę z mądrością zachowaną w odległych klasztorach i zapomnianych tekstach. Jego odkrycia zaowocowały 12 nagrodzonymi książkami opublikowanymi w ponad 40 językach. Watkins Journal już piąty rok z rzędu wymienia Bradena wśród 100 „najbardziej wpływowych duchowo ludzi na świecie”.

SPOTKANIE Z GREGGIEM BRADENEM W WARSZAWIE

Będziemy mieli wyjątkową możliwość wysłuchania Gregga Bradena podczas pierwszego w Polsce dwudniowego seminarium, które odbędzie się w Warszawie w dniach 14-15 września. Będzie to eksperymentalny wykład, podczas którego amerykański naukowiec przekroczy tradycyjne granice między nauką a duchowością, odkrywając oparte na nauce techniki pobudzające niezwykły ludzki potencjał.

Jego nowy program zawiera najnowsze odkrycia naukowe, dotyczące nowych klas neuronów, które pomagają, m.in. uzyskać dostęp do zaawansowanych stanów świadomości oraz głębokiej intuicji. Teraz wiemy, że takie stany świadomości są dostępne nie tylko dla joginów czy mnichów, ale także dla każdego człowieka, co sprawia, że stajemy się w pełni świadomi naszych możliwości. Jesteśmy jedyną formą życia, która może świadomie obudzić potencjał samoregulacji naszej biologii. Potrafimy doskonale wzmocnić swój system odpornościowy oraz pobudzić enzymy długowieczności, znajdujące się w każdej komórce naszego ciała. 

HUMAN BY DESIGN – CZŁOWIEK JAKO PROJEKT

To spotkanie to coś więcej niż debata filozoficzna, ponieważ nasz świat się zmienia znacznie szybciej niż podręczniki oraz cały system edukacji w naszych szkołach. Musimy zacząć myśleć i żyć inaczej, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, aby móc zrozumieć te zmiany w zdrowy i harmonijny sposób. Nie chodzi tu tylko o przetrwanie, a o rozwój w nowym świecie, który właśnie się kształtuje.

 

Poznaj sprawdzone i łatwe w użyciu techniki, aby:

– uzyskać dostęp do głębokich stanów intuicji;
– dotrzeć do głębokich stanów emocjonalnego i fizycznego uzdrawiania;
– odkryć tajemnicę i znaczenie bardzo potężnych stanów tzw. super świadomości;
– zastosować te odkrycia w relacjach osobistych, biznesowych i podczas podejmowania  ważnych, życiowych decyzji;
– realizować siebie w zgodzie ze sobą
– poznaj tajemnice syntezy DNA, aby zrozumieć czym jest mózg w sercu i jak korzystać z komórek serca, które myślą, czują i pamiętają

 

Przyjrzyj się dokładnie badaniom, które wynoszą nas ponad tradycyjne myślenie dotyczące ludzkich możliwości. Nowe odkrycia, począwszy od ewolucji człowieka i genetyki, aż po współczesną neurokardiologię, obalają ponad 150 lat dotychczasowego myślenia o naszym pochodzeniu i możliwościach.

Skorzystaj ze starożytnej mądrości, wspieranej przez naukę XXI wieku do zbudowania na nowo relacji z własnym ciałem i ze światem.

 

WIĘCEJ O WYDARZENIU NA STRONIE: WWW.GREGGBRADENWPOLSCE.PL