Każdy, kto choć raz spędził swój urlop w górach, doskonale zna ten unikalny klimat i niesamowite bogactwo atrakcji. Decydując się na taki kierunek wyprawy, warto zadbać o dobre zaplecze gastronomiczne. Idealnym ku temu miejscem jest Schronisko Bukowina, od lat goszczące tysiące turystów w sezonie i poza nim.

Schronisko Bukowina – przez żołądek do serca

Tym, co najbardziej pamięta się z wycieczek i podróży jest oczywiście kuchnia. Lokalne dania zachwycają swoim smakiem i odmiennością od tych znanych nam specjałów. Elegancka Restauracja Schronisko Bukowina to miejsce, w którym zasmakujesz charakterystycznych dla tego regionu specjałów. Lokalizacja w samym sercu Bukowiny Tatrzańskiej sprawia, że zaglądają tu turyści w drodze na szczyty i ze szlaków. Bogate menu restauracji sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Menu nie jest długie, ale za to stworzone jest w taki sposób, by przygotowywane dania były zawsze świeże i tworzone z pasją i dbałością o każdy szczegół. Dużym zainteresowaniem cieszą się stoliki na najniższej kondygnacji restauracji, z których doskonale widać otwartą kuchnię. W taki sposób każdy zainteresowany ma szansę zobaczyć na własne oczy, w jaki sposób przygotowywane są pyszne posiłki. 

Tajemnica doskonałych dań

Tajemnica niepowtarzalnego smaku przygotowywanych w restauracji potraw tkwi z jednej strony w zawsze świeżych i z uwagą dobieranych składników, a z drugiej strony z pasji, jaką kierują się szefowie kuchni. Tutaj do każdego zamówienia podchodzi się indywidualnie, dokładając wszelkich starań, by efekt końcowy zachwycał i spełniał nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. To wszystko sprawia, że Restaurację Schronisko Bukowina odwiedza każdego dnia mnóstwo turystów, ale także lokalnych mieszkańców. Dla tych ostatnich, a konkretnie dla mieszkańców Podhala, restauracja przygotowała atrakcyjny rabat.

KURSY ONLINE:
proste-zycieProste Życie
Porządek w głowie, życiu i domu
Sprawdź!

Wnętrze restauracji


Wnętrze Restauracji Schronisko Bukowina zainspirowane jest alpejskimi, dalekimi podróżami. Nie brakuje tutaj urywków z inspirujących spotkań z góralami innych kultur, a także elementów lokalnej tradycji i kultury. Każdy może spotkać tu prawdziwego Janosika, posłuchać dźwięku pasterskich dzwoneczków czy poczuć się jak w alpejskiej wiosce. Z okien doskonale widoczny jest pejzaż Tatr, który przyciąga wzrok każdego.

Sklep internetowy Schroniska Bukowina

Schronisko Bukowina posiada także swój sklep internetowy, w którym można zamówić specjały tutejszej kuchni. To pozwala na szerzenie popularności tutejszej tradycji kulinarnej na całą Polskę, a nawet cały świat. Klienci najchętniej zamawiają wędzone mięso, konfitury czy tradycyjne góralskie sery, czyli oscypki. W ofercie sklepu nie brakuje także wypiekanego chleba, gotowych dań czy miodu. Warto odwiedzić sklep, by poczuć klimat wysokich gór we własnym domu, bez względu na aktualne położenie geograficzne. 

Czy warto odwiedzić Restaurację Schronisko Bukowina?

Zdecydowanie tak! Każdy turysta, który zawita do Bukowiny Tatrzańskiej, jest tutaj mile widziany. To właśnie w tej restauracji budują się piękne wspomnienia niesamowitego klimatu i atmosfery, której nie sposób odczuć w żadnym innym miejscu na świecie. Bukowina Tatrzańska sama w sobie jest wyjątkowa i piękna, a w połączeniu z tak wyszukanymi smakami tradycyjnych potraw i specjałów, z pewnością zapadnie w pamięć każdemu. Jeżeli planujesz urlop w górach lub wciąż jeszcze wahasz się, gdzie wyjechać, koniecznie odwiedź stronę internetową Restauracji Schronisko Bukowina: www.schroniskobukowina.pl. Naprawdę warto!