Życie w stresie, gonitwa myśli, dziesiątki zadań do wykonania, konieczność godzenia obowiązków rodzinnych z zawodowymi sprawiają, że trudno zachować cierpliwość w kontakcie z dzieckiem. Zmęczenie, frustracja, brak uważności prowadzą do konfliktów, kłótni i braku porozumienia. Jak się przed tym chronić?

ZrelaksowanaMama.pl to wyjątkowo praktyczne warsztaty on-line dla mam oraz kobiet pracujących z dziećmi. Szkolenie z psychologii i terapii przekonań, które pomoże Ci budować dobre relacje z maluchami, przedszkolakami i nastolatkami. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno ich, jak i własne.

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:

  • Znacznie zwiększy się poziom Twojej cierpliwości i opanowania.
  • Nauczysz się wyciszać, relaksować i regenerować siły fizyczne i psychiczne.
  • Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, dzięki którym przestanie on w destrukcyjny sposób wpływać na Twoje życie.
  • Będziesz świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i w pozytywny sposób pomagać dzieciom się rozwijać.
  • Dowiesz się, jak mówić do dziecka tak, by zrozumiało, czego od niego oczekujesz, uważnie go słuchać oraz wyznaczać granice, nie tracąc przy tym autorytetu.
  • Nauczysz się stawiać wymagania adekwatne do możliwości dziecka i je egzekwować nie wywołując u niego agresji i buntu.

Warsztaty dla mam – dlaczego warto wybrać e-learning?

Szkolenia tradycyjne to spore koszty, potrzeba dużych nakładów czasu, konieczność dostosowania się do godzin organizatorów – w przypadku „Zrelaksowanej Mamy” nie ma takich problemów.

 

Wejdź na ZrelaksowanaMama.pl i zarejestruj się!

 

Po dokonaniu płatności, przez kolejne 7 tygodni możesz o dowolnej porze, siedząc wygodnie przed komputerem uczestniczyć w warsztatach. Tylko od Ciebie zależy, kiedy, gdzie i jak dużo czasu temu poświecisz.

Warsztaty składają się z 7 modułów: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne. Stawiamy na praktykę! Zadania, testy, wykłady podczas poszczególnych etapów odnoszą się do typowych sytuacji i problemów związanych z wychowaniem dzieci, radzeniem sobie ze stresem. Dzięki takiej specyfice treningu w namacalny sposób będziesz mogła zmienić swoją rzeczywistość na lepsze i zacząć czerpać wiele radości z kontaktu z dziećmi.

Warsztaty dostępne na stronie ZrelaksowanaMama.pl

Poleca: Wojciech Eichelberger – założyciel Instytutu Psychoimmunologii IPSI, wybitny psycholog i terapeuta. Specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, autor i współautor wielu popularnych książek z dziedziny psychologii.