Pomysł prosty, a jednocześnie bardzo ciekawy… Ozdoba/dekoracja, dodatek do kanapek… i poligon doświadczalny. Domek z rzeżuchowym ogródkiem może być również fajną atrakcją – szczególnie, jeśli przekażemy im odpowiedzialne zadania posiania i pielęgnowania trawnika. Wam też śmieją się oczy na widok tych domostw?

MATCHCARDEN to seria tekturowych domków i kamienic z malutkimi ogrodami. Projekt uczy myślenia o zieleni w przestrzeni miejskiej oraz systematyczności niezbędnej, by rośliny dobrze się rozwijały, pozwala także na eksperymenty z hodowaniem żywych roślin. To również pięknie zaprojektowana ekologiczna dekoracja i świetny pomysł na prezent.

Dostępne są dwie serie budynków: domki wiejskie i miejskie kamienice. W serii wiejskich domków stworzono obecnie trzy projekty: pub, dom kryty strzechą i lokalny sklepik. W serii miejskich kamieniczek dostępne są również trzy projekty: niebieski, różowy i pomarańczowy. Każdy domek można dodatkowo stylizować ozdabiając go dodatkowymi elementami do wycięcia, które zawiera każdy zestaw. Można dodać dachy i kominy według własnego pomysłu, ustawić rower w najwygodniejszym miejscu, taczkę w ogrodzie, wysiać nasiona i cieszyć się, patrząc jak wymarzony ogród rośnie.

Zobaczcie – można mieć własny domek z trawnikiem na półce:D
 

 

 

 

 

Fot. Mat. pras. www.jacobsony.pl