Czujesz się zmęczona, sfrustrowana i nie masz energii do działania? Żyjesz w stresie? Brak Ci cierpliwości do dzieci i samej siebie? Wybuchasz złością, ciągle się zamartwiasz? Zapisz się na wyjątkowe warsztaty online i przekonaj się, że życie ma o wiele więcej barw niż Ci się wydaje….

Praktyczne rady. Mądre i skuteczne rozwiązania. Wiedza doświadczonych psychologów. Ćwiczenia, wykłady, relaksacje – filmy i audio. Prosta i wygodna obsługa – wystarczy komputer i Internet. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu pierwszego zalogowania się do warsztatów.

Poleca Wojciech Eichelberger – wybitny psycholog i terapeuta.

 

ZrelaksowanaMama.pl

Wyjątkowo praktyczne warsztaty on-line dla mam przygotowane przez psycholog Krystynę Łukawską – autorkę książki „Szczęśliwi rodzice – szczęśliwe dzieci”. Pomogą Ci wyrzuć ze swojego słownika: „muszę”, „co inni powiedzą”, „tak trzeba” i zastąpić je mądrą troską o siebie i swoje dziecko. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno dzieci jak i własne. Jeśli chcesz, by  Twoje dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo i zadowoloną z życia Mamę zacznij działać! Zrób to dla siebie i dla nich!

 

 

Dzień Matki

 

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

  • zwiększy się Twój poziom cierpliwości i opanowania
  • nauczysz się wyciszać, relaksować oraz regenerować siły fizyczne i psychiczne
  • poznasz techniki radzenia sobie ze stresem
  • będziesz świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i się nim cieszyć
  • zaczniesz w pozytywny sposób pomagać dzieciom się rozwijać
  • dowiesz się, jak mówić do dziecka tak, by zrozumiało, czego od niego oczekujesz, uważnie go słuchać oraz wyznaczać granice nie tracąc przy tym autorytetu
  • nauczysz się stawiać wymagania adekwatne do możliwości dziecka i je egzekwować nie wywołując u niego agresji i buntu
  • będziesz umiała określić i wyzbyć się przekonań, które destrukcyjnie wpływają na życie Twoje i Twoich bliskich oraz komunikować się z dzieckiem bez przemocy

Dla mam maluchów, przedszkolaków i nastolatków.

Zapisz się na internetowe warsztaty – szczegóły – ZrelaksowanaMama.pl