Pokochać swoje ciało? Za co? Dlaczego? Eichelberger chce mnie wpędzić w narcyzm? Otóż nie – a nawet wręcz przeciwnie.

Bo pokochanie nie ma nic wspólnego z zakochaniem, zauroczeniem, fascynacją, zachwytem czy samozachwytem. Gdy kochamy to poznajemy, rozumiemy, doceniamy, szanujemy i troszczymy się o kochaną osobę. Jeśli więc uważasz, że Twoje ciało zasługuje na poznanie, zrozumienie, docenienie, szacunek i troskę to warsztaty online „Pokochaj swoje ciało” są dla Ciebie.

A jeśli tak nie uważasz, to tym bardziej są one dla Ciebie.

Bo wiedz, że ciało nie poznane, nie zrozumiane, nie docenione, nie szanowane i nie obdarzane troską nigdy nie rozwinie swojego wspaniałego potencjału wrażliwości, zmysłowości, spontaniczności, radości, siły i dzielności.

Mało tego – podobnie jak niekochane, nadużywane, zaniedbywane dziecko – będzie marnieć, chorować, padać ofiarą  przemocy i przedwcześnie się starzeć. Wiesz przecież jak bardzo jakość Twojego życia zależy od zdrowia i sprawności Twojego ciała.

Wystarczy, że przypomnisz sobie jak się czujesz w chorobie, a jak się czujesz, gdy dochodzisz do zdrowia. Jak się czujesz, gdy ktoś Cię kocha, a jak się czujesz, gdy ktoś Cię odrzuca i dyskwalifikuje.

Ale zdrowie ciała, to tylko punkt środkowy skali możliwych stanów – to tyle, co brak choroby. Oczywiści dobrze jest nie chorować. Ale możesz iść dalej – dążyć do realizacji nieznanych Ci jeszcze możliwości Twojego ciała, do jego dobrostanu.

Szkolenie online „Pokochaj swoje ciało”  bardzo Ci w tym pomoże i stanie się początkiem Twojej  nowej, fascynującej, partnerskiej – opartej na szacunku i zrozumieniu –  relacji z twoim ciałem.
Powodzenia.