Dzieci rosną, a wraz z nimi ich gusta modowe… Dziś już kilkuletni maluch potrafi głośno protestować, gdy nie spodoba mu się kolor swetra lub buty mają nieodpowiednią naklejkę.

Na nic prośby, groźby i zapewnienia  – „Ależ Kamilku, tak ślicznie ci w tym sweterku”. Maluch wie swoje i głośnym piskiem potrafi to wyrazić.

Skoro dziecko chce decydować o swojej garderobie… dajmy mu pole do popisu.  Na pewno ucieszy je zabawa w malowanie koszulki według własnego pomysłu.

Do przedsięwzięcia możemy podejść w sposób "profesjonalny"  tzn. zakupić odpowiednie farby, albo też wykorzystać to, co mamy w  domu – zwykły, najlepiej biały podkoszulek i kolorowe pisaki. Wszystko zależy od wieku dziecka, umiejętności plastycznych i zapału.

Starsze dzieci,  z odrobiną talentu plastycznego, będą miały szansę stworzyć coś, w czym zabłysną w gronie rówieśników. Młodsze zaś z radością przyjmą fakt, że choć raz bezkarnie pozwala im się mazać po ubraniu:)

Fajnie jeśli do takiego wielkiego "malowania" uda się namówić całą rodzinę. Dzięki temu, będzie okazja by spędzić czas razem, w sposób aktywny i radosny 🙂

KURSY ONLINE:
samotne-rodzicielstwoSamotne Rodzicielstwo
Praktyczne wsparcie dla rodziców samotnie wychowujących dzieci
Sprawdź!

Malowanie koszulki – świetna zabawa dla dzieci

 

 

Stwórz niepowtarzalną koszulkę – opcja dla starszych dzieci i dorosłych

 

 

Świetna zabawa gwarantowana

Zapraszamy do wspólnej zabawy…. Na koniec możecie urządzić pokaz mody i zaprezentować swoje dzieła. Nie zapomnijcie też zrobić kilku pamiątkowych zdjęć:)