„EKOnomiczne dziecko: oszczędnie i  naturalnie” to książka, która nie jest stronnicza, a motywująca, edukująca i informująca rodzica o różnych aspektach opieki nad noworodkiem, jak i większym dzieckiem. Wszystko to zaś – ekologicznie i ekonomicznie!

Książka ma na celu budowanie w rodzicach pewności siebie oraz tego, że wszystkie decyzje, które związane są z ich dzieckiem należą wyłącznie do nich, a nie obcych lekarzy czy instytucji rządowych, dla których każde dziecko jest jednakowe. Ponadto, ma ona pokazać, że natura dała rodzicom wszelkie możliwe narzędzia, aby być wspaniałym opiekunami, którzy są w stanie wychować szczęśliwe i zdrowe dziecko, bez gadżetów, masy środków finansowych czy porad „specjalistów”. Ta książka to powrót do tradycji dbania o dziecko, oszczędnej i bez chemii, w której rodzice oczekujący, jak i posiadający dziecko znajdą coś dla siebie.
 

EKOnomiczne dzieckoTa publikacja jest pełna sprawdzonych pomysłów i przepisów, które można wdrożyć od zaraz. Dodatkowo nie jest to literatura fikcji, gdyż bazuje ona na badaniach, książkach i opiniach profesjonalistów w danym temacie. Nie jest to opasłe wydanie podręcznika dla rodziców, wręcz przeciwnie, szanując Twój brak czasu, książka jest napisana „skondensowanie”. Informacje w niej zawarte są przedstawione w przystępnej i jasnej formie.

Książka powstała, aby pokazać, że ekologiczne i naturalne produkty wcale nie muszą być drogie i mogą być zrobione z lokalnych, łatwo dostępnych surowców we własnej kuchni. Co więcej udowadnia ona, że ekologia i oszczędność to jedno słowo.
 
Inna niż wszystkie, ponieważ jest wyprodukowana lokalnie i etycznie, własnym nakładem pracy, a nie masowo w Chinach. Do jej ręcznego złożenia użyto papieru recyklingowego oraz tonerów laserowych z odzysku, przez co nie jest idealna, ale z pewnością jedyna w swoim rodzaju. 
 
Książka dostępna na stronie ZielonyZagonek.pl

 

Patronat:

stressfree logo nowe

 

KURSY ONLINE:
proste-zycieProste Życie
Porządek w głowie, życiu i domu
Sprawdź!

O Autorce:


Ewa Kozioł

Ewa Kozioł – założycielka popularnego bloga www.zielonyzagonek.pl poruszającego temat domowej i budżetowej ekologii. Przez wiele lat mieszkała za granicą. Ukończyła z wyróżnieniem studia biznesowe na Liverpool John Moores University. Stojąc u drzwi wielkich korporacji, odwróciła się na pięcie, gdyż nie chciała brać udziału w teatrze konsumpcji. Jako młoda mama, z niewielkim budżetem domowym i małą ilością czasu, zaczęła utylizować swoją wiedzę ekonomiczną w domu. Chcąc dać swoim pociechom to, co najlepsze, najzdrowsze i bezpieczne, przeczytała setki książek i profesjonalnych journali, aby podejmować dobre decyzje. Przez ostatnie trzy lata praktykuje świadome rodzicielstwo, samodzielne wytwarzanie kremów, maści oraz życie w zgodzie z naturą. Oszczędnie i bez chemii, a zarazem efektywnie.