×

Jak zachować równowagę między życiem osobistym a zawodowym? Skąd brać czas i siły, by podołać obowiązkom? Przed takim dylematem staje większość pracujących mam. Pojawia się silna frustracja i stres – cenę płaci zarówno mama, jak i firma, która ją zatrudnia.

"My Dbamy o Mamy" – Dla dobra Mamy, dla dobra Firmy

Dzisiejsze firmy nie mogą sobie pozwolić na to, by nie zapewnić kobietom-mamom wsparcia – zwykle to bowiem właśnie one budują ich potęgę na rynku, są ich siłą napędową i źródłem rozwoju. Jak pracodawcy mogą to skutecznie zrobić? Polecamy warsztaty on-line "My Dbamy o Mamy". Jest to szkolenie on-line, które każda firma może udostępnić swoim pracownicom-mamom, dając im tym samym narzędzie umożliwiające naukę radzenia sobie ze stresem i negatywnymi przekonaniami/emocjami, które szkodzą zarówno im, jak i firmie.

Dzięki udziałowi w warsztatach mamy dowiedzą się m.in., jak zmniejszyć napięcie i poczucie winy związane z potrzebą łączenia życia zawodowego ze sferą życia rodzinnego, będą potrafiły zadbać o siebie i swoją rodzinę. Zaczną zarządzać negatywnymi emocjami tak, by nie przenosić ich pomiędzy domem a pracą. Zdobędą również wiedzę praktyczną, jak skutecznie się relaksować, regenerować siły, wyciszać i uspokajać. 

Warsztaty dla firm

MY DBAMY O MAMY to 12 tygodni warsztatów on-line dostępnych przez Internet dla intensywnie pracujących mam maluchów, przedszkolaków i nastolatków. Można w nich uczestniczyć w dowolnym czasie i miejscu! Po wykupieniu licencji firma otrzymuje dostęp do panelu on-line, z którego może dowolnie przydzielać konta swoim pracownicom. 

Uczestniczki warsztatów otrzymują również dodatkowy zeszyt ćwiczeń w formie PDF.

Szczegóły: MyDbamyOMamy.pl

 

 

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Zapisz się na warsztaty i spraw, by była lepsza.

Wojciech Eichelberger

Wojciech Eichelberger

psycholog terapeuta i założyciel IPSI

 

Kup kurs w prezencie

Obdaruj bliską osobę kursem, który pomoże jej się rozwijać lub przezwyciężyć codzienne problemy.
Super Kreatywność
kurs online Super Kreatywność

Dla osób, które chcą wykorzystać w pełni swój twórczy potencjał oraz odkryć i wspierać możliwości własnego umysłu.

199zł
Strefa Mindfullnes
mindulfness-sklep-320x300-c

Dla osób, które chcą pozbyć się pesymizmu i chaotycznych myśli, pragną żyć pełniej i uważniej, więcej dostrzegać i więcej czerpać z życia.

199zł
8xOdporność
8xo-sklep-320x300-c

Dla ludzi, którzy funkcjonują w stresie, dźwigają wiele obowiązków i pragną zwiększyć swoją wydolność.

199zł
Pokochaj Swoje Ciało
pokochaj-sklep-320x300-c

Dla osób, które niechętnie patrzą w lustro lub wchodzą na wagę, porównują się z innymi, i dla tych, którym trudno zaakceptować upływ czasu.

149zł
Zrelaksowana Mama
zrelaksowana-320x300-c

Dla wszystkich Mam, które bardzo kochają swoje dzieci, ale czasem czują się sfrustrowane, zmęczone i mają ich zwyczajnie dość.

149zł
Proste Życie
prostezycie-sklep-320x300-c

Dla kobiet, które czują potrzebę zmiany, pragną odnaleźć radość życia i poczucie sensu. Dla wszystkich, które chcą uporządkować swój świat i priorytety.

99zł
 

Kup kurs w prezencie

Obdaruj bliską osobę kursem, który pomoże jej się rozwijać lub przezwyciężyć codzienne problemy.