×

Prezentujemy warsztaty polecane przez Wojciecha Eichelbergera – wybitnego psychologa i terapeutę, specjalistę w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, autora i współautora wielu popularnych książek z dziedziny psychologii.Dostępne w wersji on-line, co zapewnia pełną swobodę korzystania z zawartych w nich zasobów, bez względu na ograniczenia czasowe użytkowników. 

Atrakcyjna cena, praktyczne wskazówki psychologów! Uczysz się, kiedy i gdzie chcesz – wystarczy dostęp do Internetu! 

8 razy O  – warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Jesteś ciągle rozdrażniony, nawet drobiazg potrafi wyprowadzić Cię z równowagi, w pracy popełniasz coraz więcej błędów, czujesz się zmęczony, spięty, podupadasz na zdrowiu coraz bardziej? – to tylko nieliczne z oznak życia w chronicznym stresie, które odczuwa wielu z nas.

Nie pozwól, żeby stres zniszczył Ci życie! Postaw na profilaktykę! Internetowe warsztaty „8 razy O” opracowane przez znanego terapeutę Wojciecha Eichelbergera pozwolą Ci w kompleksowy sposób nauczyć się, jak przeciwdziałać zgubnemu wpływowi stresu na Twoje życie i zdrowie. 

 

Warsztaty 8 razy O

W czasie 8 tygodni warsztatów poznasz m.in. metody radzenia sobie ze stresem w różnych sytuacjach, techniki relaksacyjne oraz sposoby na zapewnienie sobie energii do działania. Wszystko to w ramach 8 etapów – Obecność, Oddychanie, Oparcie w sobie, Odreagowanie, Odpuszczanie/Odmawianie, Odpoczynek, Odżywianie, Opiekowanie się sobą.

Nie czekaj, aż stres doprowadzi Cię do choroby, obniży Twoją efektywność w pracy, wpłynie negatywnie na relacje z rodziną i współpracownikami. Naucz się, jak regenerować siły, mądrze się odżywiać i dbać o to, by nie doprowadzić się do wypalenia zawodowego. Zapisz się na szkolenie on-line! Nie pozwól, aby stres i jego skutki odebrały Ci radość życia.

Szczegóły8razyO.pl
Obejrzyj filmiki z warsztatów

 

Pokochaj swoje ciało – warsztaty Wojciecha Eichelbergera

Jak postrzegasz własne ciało? Lubisz je? Szanujesz? Akceptujesz? A może budzi w Tobie negatywne emocje? Ciągle porównujesz się do innych i masz kompleksy? 

"Pokochaj swoje ciało" to warsztaty on-line przygotowane przez psychoterapeutę i trenera Wojciecha Eichelbergera. Skierowane są do osób (kobiet i mężczyzn), które pragną spojrzeć na siebie w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Dzięki nim odkryjesz piękno w sobie i zaprzyjaźnisz się w własnym ciałemZaczniesz prawidłowo odczytywać sygnały wysyłane przez ciało i właściwie na nie odpowiadać. Zwiększy się Twoja pewność siebie i poczucie wartości. ​

Pokochaj swoje ciało

Nie akceptując własnego ciała, nie akceptujesz siebie. Nie dbając o nie, pozbawiasz się energii do działania. Jak w takiej sytuacji możesz czuć się szczęśliwy, zadowolony z życia? Zapisz się na warsztaty i zapomnij o kompleksach! 

SzczegółyPokochajSwojeCialo.pl

 

Zrelaksowana Mama – internetowe warsztaty dla zestresowanych mam

Czujesz się zmęczona lub zagubiona w roli mamy? Masz już dość stresu i frustracji? Chciałabyś być uważna w kontakcie z dzieckiem, mieć więcej czasu i energii, cieszyć się życiem zamiast ciągle zamartwiać?

Zapisz się na internetowe warsztaty „Zrelaksowana Mama”! Dzięki specjalnym ćwiczeniom i wykładom nauczysz się, jak radzić sobie z emocjami, stresem i lepiej organizować swój czasstaniesz się bardziej cierpliwa. Będziesz miała możliwość przyjrzeć się sobie, swojemu podejściu do macierzyństwa, określić błędy, jakie popełniasz i zmodyfikować poglądy.

 

Zrelaksowana Mama - warsztaty

ZrelaksowanaMam.pl to wyjątkowo praktyczne warsztaty on-line dla mam oraz kobiet pracujących z dziećmi. Szkolenie z psychologii i terapii przekonań, które pomoże Ci budować dobre relacje z maluchami, przedszkolakami i nastolatkami. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno ich, jak i własne. 

 

Warsztaty dla mam Zrelaksowana Mama

Dowiesz się, jak rozmawiać z dzieckiem o uczuciach, mądrze reagować na jego ataki złości i agresji, rozwiązywać konflikty i im przeciwdziałać – w efekcie odkryjesz radosną stronę macierzyństwa i zaczniesz cieszyć się każdym dniem! Rozpocznij nowe życie – życie zrelaksowanej mamy. Stwórz rodzinę, która będzie dla siebie oparciem, źródłem siły i poczucia bezpieczeństwa. 

Szczegóły: ZrelaksowanaMama.pl
Obejrzyj filmiki z warsztatów

 

Co o warsztatach sądzą Mamy? Przeczytaj recenzje/opinie:

  • Taka świadomościowa pigułka. Ćwiczenia na rozpoznawanie emocji, wyciszenie, afirmację, uważność, analizę. Dla mnie kurs był chwilą na refleksję. A wszystko to w Twoim tempie i za cenę połowy godziny psychoterapii (stawka warszawska). Więcej…

  • Ogromnym atutem tego kursu jest to, że można w nim uczestniczyć, kiedy tylko ma się na to czas i ochotę – nie muszę tracić czasu ani pieniędzy na dojazdy, wszystko odbywa się w domu, przy komputerze. Od razu zdradzę wam, że nie znoszę kursów pozbawionych konkretów. Więcej…

  • Jak zapewne wiele z Was podeszłam do tematu dość sceptycznie i na dystans. No bo w końcu jak przez Internet, przekazać komuś ważne treści, pokazać co zmienić w swoim zachowaniu, jak reagować na zachowanie dziecka, nie zanudzając jednocześnie? Już po kilku minutach zrozumiałam dlaczego autorzy uważają, że to się może udać. Więcej…

  • Odrzucamy schematyczność, automatyczne reakcje, wzorce zaczerpnięte z dzieciństwa i skupiamy się na NAS samych. To nie dlatego, że te wartości są złe – lecz by móc znaleźć sposób i drogę niejednokrotnie lepsze – takie, które uczynią nasze relacje z dzieckiem zdrowszymi, pełnymi miłości i ciepła. Więcej…

  • Nie zdawałam sobie sprawy, że zmian mogę dokonać siedząc przy komputerze, w czasie dziecięcej drzemki, w zaciszu swoich kompleksów, którymi nie muszę się z nikim dzielić. To bezpieczna forma pracy nad sobą, z której można wyjść jako lepsza wersja siebie. Więcej…

  • Największym atutem tych warsztatów jest to, że są one internetowe. Nie musiałam więc zmieniać własnych planów, wychodząc na spotkania, które odbywałyby się gdzieś poza domem w określonych godzinach. (…) Mnie najbardziej podobały się ćwiczenia relaksacyjne, w których pokazano, jak radzić sobie ze stresem w trudnych sytuacjach. (…) Wykłady i zadania można odtwarzać ponownie, jeśli uzna się, że nie wszystko zostało przez nas dobrze zrozumiane. Nie ma więc możliwości, by cokolwiek nam umknęło. Więcej…

Poznaj autorkę warsztatów – przeczytaj wywiad:

 

"Proste życie w 21 dni" – Skończ z chaosem w swoim życiu

Patrzysz na swoje życie i czujesz się zagubiona? Nie panujesz nad emocjami i finansami, zmartwienia się nawarstwiają? Co zrobić z tym chaosem? Zapisz się na warsztat on-line "Proste życie w 21dni". Krok po kroku naucz się, jak wyznaczać konkretne cele i ustalać priorytety, skupiać się na tym, co ważne, mądrze zarządzać czasem (wszystko w ramach modułów poświęconych konkretnym zagadnieniom m.in.: praca, rodzina, rozwój osobisty, pieniądze).

 

Proste życie - minimalizm

Zyskaj poczucie harmonii i wewnętrznego spokoju. Pozbądź się negatywnych nawyków. Zdecyduj się na wielkie porządki nie tylko w swoim otoczeniu, ale również w sferze przekonań, myśli, poglądów. Zobaczysz, jak bardzo dzięki temu zmniejszy się ilość Twoich problemów – rodzinnych, zawodowych i finansowych! Uwolnij się od zbędnych obowiązków, toksycznych ludzi, obciążeń… Spójrz z radością w przyszłość!

Wszystko przez Internet – prosto, wygodnie i w świetnej cenie! Rady psychologa, praktyczne ćwiczenia i wskazówki pomogą Ci odkryć nową jakość życia i nareszcie poczuć się w nim komfortowo.

Szczegóły: ProsteŻycie.pl
Obejrzyj filmiki z warsztatów

 

Co o warsztatach sądzą Uczestnicy? Przeczytaj recenzje/opinie:

  • Trudno cieszyć się życiem, jeśli nieustannie ulegamy presji, spędzamy czas z ludźmi, których wartości i zainteresowania są rozbieżne z naszymi, tylko po to by się przypodobać… Więcej..

     

 


 

Warsztaty online dla Firm

"My Dbamy o Mamy" – Dla dobra Mamy, dla dobra Firmy

Jak zachować równowagę między życiem osobistym a zawodowym? Skąd brać czas i siły, by podołać obowiązkom? Przed takim dylematem staje większość pracujących mam. Pojawia się silna frustracja i stres – cenę płaci zarówno mama, jak i firma, która ją zatrudnia.

Dzisiejsze firmy nie mogą sobie pozwolić na to, by nie zapewnić kobietom-mamom wsparcia – zwykle to bowiem właśnie one budują ich potęgę na rynku, są ich siłą napędową i źródłem rozwoju. Jak pracodawcy mogą to skutecznie zrobić? Polecamy warsztaty on-line "My Dbamy o Mamy". Jest to szkolenie on-line, które każda firma może udostępnić swoim pracownicom-mamom, dając im tym samym narzędzie umożliwiające naukę radzenia sobie ze stresem i negatywnymi przekonaniami/emocjami, które szkodzą zarówno im, jak i firmie.

Dzięki udziałowi w warsztatach mamy dowiedzą się m.in.: jak zmniejszyć napięcie i poczucie winy związane z potrzebą łączenia życia zawodowego ze sferą życia rodzinnego, będą potrafiły zadbać o siebie i swoją rodzinę. Zaczną zarządzać negatywnymi emocjami tak, by nie przenosić ich pomiędzy domem a pracą. Zdobędą również wiedzę praktyczną, jak skutecznie się relaksować, regenerować siły, wyciszać i uspokajać. 

 

Warsztaty dla firm

MY DBAMY O MAMY to 12 tygodni warsztatów on-line dostępnych przez Internet dla intensywnie pracujących mam maluchów, przedszkolaków i nastolatków. Można w nich uczestniczyć w dowolnym czasie i miejscu! Po wykupieniu licencji firma otrzymuje dostęp do panelu on-line, z którego może dowolnie przydzielać konta swoim pracownicom

Uczestniczki warsztatów otrzymują również dodatkowy zeszyt ćwiczeń w formie PDF.

SzczegółyMyDbamyOMamy.pl

 

„8 razy O” – skuteczny lek na stres w Twojej Firmie

Błędne decyzje, mała efektywność, wypadki, częste zwolnienia lekarskie, fluktuacja kadr – to tylko niektóre skutki stresu, których koszty ponosi każdy pracodawca. Czy można temu przeciwdziałać? Tak. 

Odpowiedzią na potrzebę edukacji i treningu pracowników w zakresie umiejętności redukcji stresu i profilaktyki wypalenia zawodowego jest nowatorski, multimedialny program edukacyjno-treningowy "8 razy O – zarządzanie energią życiową w stresie".

Jest to autorski program Wojciecha Eichelbergerawybitnego psychologa i trenera biznesu – udostępniony na nowoczesnej platformie edukacyjno-treningowej! Największe polskie firmy skorzystały z pożytkiem ze stacjonarnej formy szkoleń oferowanych przez Instytut Psychoimmunologii – IPSI, którego Wojciech Eichelberger jest Dyrektorem Merytorycznym. Teraz warsztaty "8 razy O" są dostępne dla firm w wersji on-line.

Warsztaty te, to skuteczny trening ośmiu – kluczowych dla zarządzania stresem – indywidualnych kompetencji. Stanowią doskonałe narzędzie umożliwiające zidentyfikowanie źródła stresu w miejscu pracy oraz trening umiejętności radzenia sobie z nim.

 

8razyO

Dzięki zastosowaniu e-learningu Twoja firma ma możliwość przeszkolenia znacznie większej liczby pracowników niż w przypadku szkoleń stacjonarnych. Jednocześnie, dzięki wielu latom doświadczenia zawodowego Wojciecha Eichelbergera, gwarantowane są wysoki poziom i skuteczność treningu.

Jeśli zależy Ci na zdrowych, odpornych na stres, kompetentnych i oddanych firmie pracownikach – nie możesz dłużej lekceważyć problemu stresu w Twojej firmie. Zapewnij im maksymalną odporność i wydolność w sytuacjach stresowych!

Szczegóły: 8razyO.pl

 

Twoja przyszłość zaczyna się dziś. Zapisz się na warsztaty i spraw, by była lepsza.

Wojciech Eichelberger

Wojciech Eichelberger

psycholog terapeuta i założyciel IPSI

 

Kup kurs w prezencie

Obdaruj bliską osobę kursem, który pomoże jej się rozwijać lub przezwyciężyć codzienne problemy.
Super Kreatywność
kurs online Super Kreatywność

Dla osób, które chcą wykorzystać w pełni swój twórczy potencjał oraz odkryć i wspierać możliwości własnego umysłu.

199zł
Strefa Mindfullnes
mindulfness-sklep-320x300-c

Dla osób, które chcą pozbyć się pesymizmu i chaotycznych myśli, pragną żyć pełniej i uważniej, więcej dostrzegać i więcej czerpać z życia.

199zł
8xOdporność
8xo-sklep-320x300-c

Dla ludzi, którzy funkcjonują w stresie, dźwigają wiele obowiązków i pragną zwiększyć swoją wydolność.

199zł
Pokochaj Swoje Ciało
pokochaj-sklep-320x300-c

Dla osób, które niechętnie patrzą w lustro lub wchodzą na wagę, porównują się z innymi, i dla tych, którym trudno zaakceptować upływ czasu.

149zł
Zrelaksowana Mama
zrelaksowana-320x300-c

Dla wszystkich Mam, które bardzo kochają swoje dzieci, ale czasem czują się sfrustrowane, zmęczone i mają ich zwyczajnie dość.

149zł
Proste Życie
prostezycie-sklep-320x300-c

Dla kobiet, które czują potrzebę zmiany, pragną odnaleźć radość życia i poczucie sensu. Dla wszystkich, które chcą uporządkować swój świat i priorytety.

99zł
 

Kup kurs w prezencie

Obdaruj bliską osobę kursem, który pomoże jej się rozwijać lub przezwyciężyć codzienne problemy.