W ramach 6 edycji Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie odbędą się w dniach 5-7 września bezpłatne, otwarte warsztaty, na których znajdziesz przepis na szczęście i spełnienie we wszystkich sferach! 

Ponad 100 najlepszych lekarzy, trenerów i specjalistów z kraju i z Europy poprowadzi otwarte wykłady w zakresie zdrowia, biznesu, psychologii, ruchu, permakultury oraz slowlife. Będziesz mieć okazje nie tylko zaczerpać od nich garść wiedzy, ale również w praktyce wykorzystać ukryty w sobie potencjał.

Osoby, które chcą zwolnić tempo i doświadczyć nietypowych aktywności, mogą wziąć udział w zajęciach z fotografii nieilościowej, malarstwa intuicyjnego, etycznej mody, savoir – vivre przy stole czy też wyplatania słomy. Dla dzieci przygotowany będzie kącik sensoryczny poprawiający ich kreatywność, a pobudzający zmysły. Warsztaty z Anną Łoś nauczą Cię upcyklingu, dzięki Agacie Banach dowiesz się, jak odnaleźć źródło wypoczynku w przyrodzie, natomiast Piotr Szczerkowski opowie, jak być świadomym rodzicem. Więzy rodzinne wzmacniać będziemy też na warsztatach z Karoliną Wójcik.

 

Program i więcej informacji: 
http://warsztatysmakujzycieeuropejskifestiwalsmaku.wordpress.com

Zapisy:
biuro@unlimitedgroup.pl – w treści imię i nazwisko, nr telefonu, nazwa warsztatów

 

Źródło – mart.pras.