Pojawił się I-wszy w historii Schroniska w Korabiewicach Korabiewicki Kalendarz Przyjaciół na 2014 rok. Kupując kalendarz pomagasz zapewnić opiekę i dom opuszczonym zwierzętom! Przyłącz się do akcji!

Schronisko w Korabiewicach (ok. 60 km od Warszawy) będące od 2012 roku pod opieką Fundacji Viva! pomaga na 16ha ponad 400 zwierzętom. Należą do nich m.in: psy, koty, konie, niedźwiedzie, krowy, kozy, świnie, wilczyca, lis. Schronisko utrzymuje się wyłącznie dzięki pomocy Darczyńców.  

Fundacji Viva! apeluje:

Drodzy Przyjaciele,
już od ponad roku zajmujemy się Korabiewicami, inwestując w nie ogromne emocje, czas i pieniądze. W tym czasie z zapałem pracowaliśmy nad odbudową schroniska, a opieka nad nim pochłonęła bardzo duże środki finansowe oraz rzeczowe. Z tego powodu znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Zapewnienie bezpieczeństwa naszym podopiecznym nadal wymaga  bardzo dużych nakładów finansowych. Potrzebujemy zastrzyku pieniędzy, aby móc zachować równowagę i przetrwać. Stąd nasz pomysł – I Korabkowy Kalendarz Przyjaciół.

Rmont boksów i geriatrii musi skończyć się do zimy tegorocznej. Dlatego tak niezmiernie ważna jest dla nas wasza pomoc. Kupujesz nasz pierwszy kalendarz – ratujesz nas przed finansową ruiną, zabezpieczasz nasze zwierzęta. Prosimy, kupcie kalendarz dla siebie, znajomych, na prezent, bez okazji i pozwólcie naszym zwierzakom żyć w godnych i bezpiecznych warunkach.

Pamiętaj. To Ty jesteś naszą szansą, nikt  inny!

Chcę zobaczyć/kupić kalendarz

Dane kalendarza:
20 stron A4, (12 miesięcy + przód + tył + 6 stron dodatkowych)
Papier kreda 135g
Oprawa zeszytowa plus przy grzbiecie dziurka/zawieszka.
Ważne: wysyłka kalendarza nastąpi po 31 października br.

—————————————————————————————-

Jak możesz inaczej pomóc finansowo Schronisku w Korabiewicach?
 Nie możesz adoptować, nakarm za 2zł!

Jak jeszcze możesz pomóc?
1. Zostając wolontariuszem stacjonarnym (np. pomoc na miejscu przy opiece i remontach)
2. Zostając wolontariuszem ds. ogłoszeń adopcyjnych
3. Przekazując 1% podatku
4. Wystawiając zbiórkową puszkę
5. Przekazując dary rzeczowe, nie tylko w postaci karmy dla zwierzaków
6. O innych formach pomocy dowiesz się ze strony schronisko.info.pl w dziale Możesz Pomóc.