Nie jesteśmy samotną wyspą, żyjemy wśród ludzi i dla nich. Czy dajemy sobie pełne prawo, aby żyć też dla siebie? Aby być ze sobą w dobrej zdrowej relacji? Zastanawiam się kim jesteś? Mamą, córką, żoną, partnerką, pracujesz, uczysz się, wychowujesz dzieci, opiekujesz się starzejącymi się, być może chorującymi rodzicami. Może jesteś trochę samotna.

Jesteś szczęśliwa w swoim związku? Czy zrobiło się letnio? A może już rozważasz rozstanie. Praca zdominowała twoje życie? Wypaliłaś się? A może usilnie poszukujesz dla siebie zajęcia? Męczy cię stres? Być może doszłaś do smutnej refleksji: Cholera… Co się ze mną stało? Gdzie zgubiłam siebie? Nie możesz uwierzyć, że Ty dziś i Ta z wczoraj, to te same osoby?

Jednak Ta, Która Wie o co jej chodzi, ciągle mieszka w Tobie i co jakiś czas domaga się, abyś dopuściła ją do głosu. Spotkaj się z nią. Spotkaj się ze mną i z innymi kobietami na intensywnym kursie rozwojowym i…. odzyskaj siebie.

 

Opis

 

Zapraszam do udziału w pięciodniowym warsztacie rozwoju osobistego
RE-START!

 

PROGRAM:

1) Każdy dzień rozpoczniemy medytacją oraz umiarkowaną aktywnością fizyczną.

2) W sesjach przedpołudniowych i popołudniowych podejmować będziemy pracę w obszarach:

  • Poczucie własnej wartości, samoocena, jej pułapki i manipulacje z nią związane. Kim jestem? Co jest dla mnie ważne, od czego chcę się oddalić, a do czego chcę się przybliżyć? Dokąd i po co zmierzam?
  • Kariera zawodowa, satysfakcja z aktywności zawodowej. Czy to jest to, co chcę robić w życiu? Jak dokonać ewentualnej zmiany?
  • Z kim wiodę moje życie? W jakiej kondycji są moje relacje rodzinne? Jaki jest mój związek? Jakie jest moje singielstwo? Jak kocham i jak jestem kochana?
  • Jak rozmawiam, jak się komunikuję. Jak wpływam, jak się sprzeczam, jak proszę, jak wymagam, jak zgłaszam, że potrzebuję. Jak stawiam granice. Może nie stawiam…
  • Co z moją emocjonalnością? Jak nazwać i wyrazić emocje? Jak radzić sobie z konfliktami emocjonalnymi?

 

3) Każdy dzień zakończymy sesją relaksacyjną. Sesje oddechowe, pantomimy ruchowe, muzykoterapia, treningi autogenne, transy przywracającą nam równowagę po intensywnym wysiłku intelektualnym.

Kim jestem?

J. DworczykNazywam się Justyna Dworczyk. Jestem nieustannie poszukującą, eksplorującą życie kobietą, żoną, matką trójki dzieci, przyjaciółką, córką. Zawodowo, łącząc różne podejścia – coachingowe
i terapeutyczne, towarzyszę ludziom w zmianie. Pomagam poprawić jakość życia przez uzdrowienie relacji rodzinnych, partnerskich, biznesowych. Kieruję się tezą, że dobre relacje to szczęśliwe życie. Od ponad trzech lat prowadzę autorskie warsztaty Ta, Która Wie dla kobiet, które chcą
i nie boją się zmian.

 

 

Informacje praktyczne

Czas trwania: 27-31 lipca 2016
Miejsce: W otoczeniu pięknej mazurskiej natury w otoczeniu lasu, jezior. Pensjonat Rybaczówka, Miłomłyn
Cena: 1450 PLN. W koszt wchodzi pobyt w dwu-trzyosobowych pokojach, wyżywienie, opieka trenerska podczas warsztatu. Dojazd we własnym zakresie. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Rabat

Zapisy i informacja szczegółowe: Emilia Zajfert zajfert@dworczyktraining.pl, nr. tel. 600 899 347

 

Artykuł sponsorowany.