Znajdź w sobie siłę, odporność, radość. Wyrusz w REJS po mazurskich jeziorach wraz z Wojciechem Eichelbergerem i Jackiem Wiszniowskim. 31 maja 2015 – 6 czerwca 2015

Żeglowanie to umiejętne zarządzanie energią żywiołów wody i powietrza, a także radzenie sobie w sytuacjach wymagających, stresowych często w warunkach presji. Wprowadź te lekcje w życie na co dzień. 

"Zapraszam do udziału w Rejsie. To wyjątkowe warsztaty połączone z osobistym, unikalnym doświadczeniem żeglarskim. Będę miał przyjemność je współprowadzić oraz być jednym ze sterników wyprawy. Zachęcam do udziału w Rejsie". Wojciech Eichelberger

 

Program

Program warsztatów, rozpoczynający się każdego dnia od biegu porannego (transowego), będzie realizowany podczas postojów w portach w formie grupowych zajęć wieczornych i porannych oraz częściowo także w trakcie żeglugi w wymiarze do 4-6 godzin dziennie. W trakcie rejsu przewidziane są wachty kuchenne oraz elementy nauki żeglowania (dla chętnych) .

  • Budowanie świadomości oddechowej, poprawa zasilania oddechowego w sytuacjach przeciążenia, zagrożenia i walki.
  • Budowanie kompetencji urealniania się i koncentracji (bycia w żywym i mocnym kontakcie z tym co dzieje się tu i teraz).

  • Budowanie poczucia oparcia w sobie poprzez ugruntowienie (mocne „stanie na własnych nogach”, odblokowanie stóp, kolan i bioder, prawidłowa postawa ciała, wzmacniane kręgosłupa).

  • Rozwijanie umiejętności podejmowania wyzwań i efektywnego działania w sytuacjach trudnych, w konfrontacji z osobą trudną, agresywną i manipulującą.

  • Rozwijanie innych ważnych kompetencji psychologicznych pomagających radzić sobie z życiowym stresem.
     

Rejs ŻyciaCena: 2500 zł brutto – zawiera uczestnictwo w warsztatach, czarter jachtów, opłaty portowe, paliwo, wyżywienie, wynajęcia sal warsztatowych, ubezpieczenie NNW; cena nie obejmuje dojazdu, pryszniców w portach, opłaty za parking. 

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w rejsie proszę o kontakt.

 

 

Dodatkowe informacje: 
ewa.mikulska@ipsi.pl ; tel.: 663 397 443  http://ipsi.pl/rejs/