Specjalnie dla Czytelników StressFree.pl  już 23 kwietnia w Kinie Muranów w Warszawie – specjalny pokaz filmu z  warsztatami  inspirowanymi tematyką filmu. Zapraszamy do udziału w konkursie. Czeka 30 podwójnych zaproszeń!

„Wędrówka na Zachód” w reżyserii nagrodzonego Złotym Lwem w Wenecji Tsai Ming Lianga to głębokie, duchowe przeżycie: pogodne i radosne doświadczenie dla wszystkich, którzy ścigają się z czasem i żyją w wiecznym pośpiechu. W świecie permanentnej pogoni, niepokoju i ataku zewsząd na nasze zmysły to wyciszenie pozwalające wejść w umysł medytującego i doświadczyć głębokiego spokoju i koncentracji. „Wędrówka na Zachód” to film, który nas wybudza z letargu permanentnej pogoni i niepokoju. Pokazany na wielkim ekranie w IMAKSIE podczas światowej premiery podczas festiwalu w Berlinie film przyciągnął tłumy widzów i był oglądany w absolutnej koncentracji, pozwalając każdemu na sali na unikalne doświadczenie: spotkanie z samym sobą. Więcej o filmie…

Co zrobić, by zyskać szansę na zaproszenie?

Odpowiedz na pytanie:

Film „Wędrówka na Zachód” wyreżyserował znany tajwański reżyser Tsai Ming Liang. Proszę wymienić 3 inne filmy, które wyreżyserował.
 

  • Odpowiedź  należy przesłać na adres redakcja@stressfree.pl do dnia 22.04.2014 do godziny 10.00 podając również swoje imię i nazwisko. Bilety rozdamy wśród osób, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź. Jeśli chcielibyście otrzymać 2 podwójne zaproszenia – zaznaczcie to również w treści maila.  
  • W temacie wiadomości prosimy wpisać Wędrówka na Zachód – bilety
  • Zwycięzcy zostaną powiadomieni o otrzymaniu zaproszenia mailem po zakończeniu konkursu, brak e-maila od redakcji StressFree.pl oznacza brak wygranej. (Prosimy również dla pewności sprawdzać w zakładce spam w skrzynce pocztowej). 
  • Lista zwycięzców zostanie przekazana do kina – wejście na seans po popadaniu nazwiska. 

 

Data: 23.04.2015, godz. 20.30 
Miejsca: Kino Muranów, Warszawa

UWAGA seans z krótkimi 30 minutowymi warsztatami związanymi z tematyką filmu.