Cena energii elektrycznej ciągle rośnie – rachunki stają się coraz wyższe. Sytuacja nie napawa optymizmem zważywszy na to, że z prądu w domu nie bardzo da się zrezygnować. Co w tej sytuacji zrobić? Pobierz bezpłatny e-book, dzięki któremu dowiesz się, jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną w domu!

Ze strachem otwierasz kolejny rachunek za prąd? "Czemu on jest taki duży?" – myślisz z rozdrażnieniem. Przeczytaj nasz e-book, a będziesz w stanie określić, co powoduje straty energii w Twoim domu oraz skutecznie im przeciwdziałać. Po co niepotrzebnie tracić pieniądze, skoro tak ciężko na nie pracujesz?

Jak zmniejszyć zużycie prądu w domu o kilkadziesiąt procent i zaoszczędzić 1000 złotych rocznie? Marcin Popkiewicz ekspert i wykładowca z zakresu energii, gospodarki i środowiska, autor książki "Świat na rozdrożu" radzi, jak dzięki prostym zmianom nawyków i wymianie energożernych sprzętów możesz zmniejszyć zużycie prądu w mieszkaniu o połowę lub nawet bardziej. Dowiedz się, co i dlaczego pożera energię elektryczną w Twoim domu i jak temu przeciwdziałać. Naucz się oszczędzać energię elektryczną! To wcale nie jest takie trudne!

Zmień swoje życie ze StressFree.pl

Zapisz się na nasz Newsletter (wystarczy wpisać swój e-mail w prawym górnym rogu lub pod artykułem), by nie tylko otrzymać bezpłatny e-book, ale również cotygodniową dawkę inspirujących artykułów. Dzięki Newsletterowi StressFree.pl dowiesz się m.in. jak radzić sobie ze stresem i codziennymi problemami, poznasz skuteczne sposoby na relaks, nauczysz się z większym optymizmem patrzeć na świat. 

Zapisz się na nasz Newsletter i pobierz bezpłatny e-book! Zmniejsz swoje rachunki i jednocześnie zacznij z nami okres pozytywnych zmian w Twoim życiu. Bądź Stress Free!